Barbara Brylska bardzo kochała swoje dzieci, które były najważniejszymi osobami w jej życiu. Niestety, los nie oszczędzał aktorki – jej jedyna córka zmarła tragicznie. Czy aktorce udało pogodzić się ze stratą? Co wydarzyło się tamtego dnia? I jak radzi sobie z tym syn aktorki?

Porównywano ją do najsłynniejszych zachodnich aktorek. Mimo swojej urody, popularności i sławy, nad blichtr i pozory show-biznesu przekładała ciepło domowego ogniska. Barbara Brylska: dzieci aktorki rzadko się z nią rozstawały. Czuła i opiekuńcza, starała się zapewnić im jak najlepszą przyszłość. Niestety, jedno z nich straciła przedwcześnie. Taka tragedia to koszmar każdego rodzica.

Barbara Brylska: dzieci były dla niej wszystkim

Barbara Brylska marzyła o macierzyństwie. Niestety, chociaż z mężem od początku nie ustawali w staraniach o dzieci, jak podaje fakt.pl, aktorka dwa razy poroniła. 

Barbara Brylska z mężem w trzy lata po ślubie przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko Barbarę, a w dziewięć lat po niej Ludwika, na którego mówili czułym zdrobnieniem „Duduś”. Brylska wspaniale czuła się w nowej roli i poświęcała swoim pociechom mnóstwo uwagi. Niestety, w latach dziewięćdziesiątych na aktorkę spadło nieszczęście. 

Barbara Kosmal była równie atrakcyjna i utalentowana jak jej sławna mama. Miała tylko kilkanaście lat, kiedy rozpoczęła karierę modelki i aktorki. Wydawało się, że wyrośnie na kolejną gwiazdę polskiej sceny. Niestety, kilka miesięcy po swoich dwudziestych urodzinach zginęła w strasznym wypadku samochodowym. Jechała wówczas z Xawerym Żuławskim, synem znanego reżysera Andrzeja Żuławskiego. Jak podaje portal wp.pl, mężczyzna nieoczekiwanie stracił panowanie nad pojazdem i doszło do uderzenia w drzewo. Młoda kobieta zmarła na miejscu.

Aktorce nie było łatwo uporać się z tragedią. Na szczęście mogła liczyć m.in. na wsparcie swojego syna, Ludwika Kosmala. Brylska wiedziała, że chłopiec bardzo jej potrzebuje. Dziś „Duduś” ma już ponad trzydzieści lat i założył własną rodzinę. Bardzo troszczy się o matkę, która uwielbia opiekować się wnukiem. 

Z kim była Barbara Brylska?

Barbara Brylska: dzieci przyszły na świat z drugiego małżeństwa aktorki. Po raz pierwszy stanęła przed ołtarzem w 1961 roku, jednak już po siedmiu latach sąd orzekł rozwód. Zaledwie dwa lata później Brylska ponownie powiedziała: „tak”. Jej wybrankiem został Ludwik Kosmal, ginekolog.

Barbara Brylska i Ludwik Kosmal wydawali się swoimi przeciwieństwami. Jak podaje wp.pl, aktorka ceniła sobie wartości rodzinne, a w wolnych chwilach najchętniej zaszywała się w domu z bliskimi. Z kolei jej partner nie znosił bezczynności. Zamiast przesiadywać z żoną na kanapie, wolał dobrze się bawić na hucznych imprezach. Małżeństwo Brylskiej i Kosmala skończyło się gwałtownie. Według portalu wp.pl aktorka uznała, że ma już dość nieustannych „skoków w bok” swojego niewiernego małżonka i zdecydowała się zakończyć związek.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara brylska dzieci
fot. instagram.com @brylskabarbara

Barbara Brylska: dzieci były dla niej najważniejsze. 

 

barbara brylska dzieci
fot. instagram.com @brylskabarbara

Aktorka została matką dwojga dzieci: córki Barbary i syna Ludwika.

barbara brylska dzieci
fot. instagram.com @brylskabarbara

Dzieci przyszły na świat z drugiego małżeństwa aktorki. 

barbara brylska dzieci
fot. pl.wikipedia.org Mateusz Szlachtycz

Córka Barbary Brylskiej zginęła, kiedy miała dwadzieścia lat. 

barbara brylska
fot. pl.wikipedia.org Mateusz Szlachtycz

Barbara Brylska: dzieci stanowiły sens jej istnienia, a miłość do syna pomogła uporać się ze stratą córki.  

ZOBACZ TEŻ:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polka będzie doradczynią Donalda Trumpa. Biały Dom ogłosił już to oficjalnie
  2. Beata Tyszkiewicz niedawno skończyła 81 lat. Zdjęcia z młodości aktorki są zniewalające
  3. Magda Mołek nieładnie potraktowana przez znanego komika. Nie popisał się dobrymi manierami
  4. Kuba Wojewódzki pokazał zaskakujące zdjęcie z tatuażem na brzuchu. W ten sposób nie uciszy plotek o powrocie do Anny Muchy
  5. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
  6. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”

źródła: pomponik.pl, fakt.pl, wp.pl

Poprzedni artykułAgata Duda z mężem odwiedzili polskie sześcioraczki. Pierwsza Dama jak zwykle zadała szyku
Następny artykułStudentka musiała wziąć swoje dziecko na zajęcia. Gdy chłopiec zaczął płakać, do akcji wkroczył wykładowca
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.