Dzieci Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej odziedziczyły po rodzicach artystyczną duszę. Polski aktor, który od kilku lat zmagał się z problemami zdrowotnymi, osierocił piątkę dzieci. Każda z pociech związana jest ze światem szeroko rozumianej rozrywki, a w show-biznesie radzą sobie coraz lepiej. Jak wyglądają dzieci Pawła Królikowskiego? Czym się zajmują? Wiemy. 

Nie żyje Paweł Królikowski. Gwiazdor Rancza zmarł w wieku 58 lat po długiej chorobie. Aktor w 2015 roku poddał się operacji wycięcia tętniaka z mózgu. Dzięki natychmiastowej reakcji żony, którą zaniepokoiły częste bóle ukochanego, trafił do szpitala. Tuż przed Bożym Narodzeniem 58-latek wylądował na oddziale neurochirurgii w Warszawie. Aktor miał bardzo liczną rodzinę, a jego dzieci odziedziczyły po nim nie tylko wygląd, ale również talenty artystyczne. 

Dzieci Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej Królikowskiej 

Paweł Królikowski i jego małżonka Małgorzata Ostrowska Królikowska doczekali się piątki potomstwa. Mimo że ze szklanego ekranu najbardziej znany jest Antoni Królikowski, każde z dzieci odziedziczyło po rodzicach talent i zmysł artystyczny. 

Antoni Królikowski 

Urodził się 17 lutego 1989 w Łodzi. 31-latek uznawany jest za jedno z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. W młodości uczęszczał do XXI Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Warszawie, a wiedzę zdobywał w klasie filmowej. Przypomnijmy, że jego pierwszą poważną rolą był epizod w serialu Wiedźmy. Na ten moment jego talent aktorski możemy podziwiać zarówno w serialach, jak i w filmach pełnometrażowych.

Jan Królikowski 

Na świat przyszedł w 1992 roku. Dziś ma więc 28 lat. W ubiegłym roku media społecznościowe obiegła informacja, że młodszy brat Antka został ojcem. Jego partnerką jest Joanna Jarmołowicz, znana z hitu TVP2 M jak miłość.

Julia Królikowska 

Julia na świat przyszła w 1999 roku. 21-latka występuje w roli Kasi w serialu Klan. Po raz pierwszy na planie serialu pojawiła się, gdy miała zaledwie kilka miesięcy. 

Marcelina Królikowska 

Marcelina Królikowska urodziła się w 2002 roku. Marcelina raczej unika zainteresowania mediów i blasku fleszy. Po raz pierwszy zrobiło się o niej głośno, gdy jej znany brat opublikował na Instastories filmik, na którym świętowała swoje 18 urodziny. Dziewczyna może pochwalić się niebywałym talentem artystycznym, jej pasją jest fotografia.

Ksawery Królikowski

To najmłodszy potomek Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej Królikowskiej. Chłopak przyszedł na świat w 2007 roku. Dziś ma więc 13 lat. 

  1. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał
  2. Nie ma już żadnych wątpliwości, potwierdziły się obawy. 9-letnią Polkę zabił wirus
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska była wielką miłością Pawła Królikowskiego. Aktor zakochał się od pierwszego wejrzenia

Paweł Królikowski: dzieci nigdy nie rozpieszczał

Paweł Królikowski niejednokrotnie podkreślał, że dla swoich synów nigdy nie był kolegą, tylko ojcem. 

Kolegów mogą mieć wielu, a tatę tylko jednego – podkreślał aktor kilka lat temu. 

Aktor nigdy nie rozpieszczał swoich dzieci. Uważał, że od tego jest mama. On niekiedy bywał bankomatem i pogotowiem od zadań specjalnych. Mimo wszystko wiedział, że musi być czujny i zawsze obecny w ich życiu. Z wiekiem stawał się jednak coraz mniej wymagający i na więcej im pozwalał. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dzieci
instagram.com @malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska Królikowska i Paweł Królikowski na ślubnym kobiercu stanęli przeszło 30 lat temu. 

Dzieci
instagram.com @malgorzata_ok

Dzieci były dla nich całym światem. 

Dzieci
filmpolski.pl

Aktor osierocił piątkę dzieci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lekarze nie chcieli zakwalifikować jej do przeszczepu. Wszystko przez bardzo rzadkie schorzenie
  2. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zabrała głos po śmierci męża. Jej słowa wywołują łzy
  4. Mąż Katarzyny Zielińskiej poznał ją w przedszkolu. Wiemy, kim naprawdę jest Wojciech Domański
  5. Koty też przeklinają. 5 sytuacji, w których twój mruczek nie może się powstrzymać
  6. 99% Polaków popełnia wielki błąd przy obieraniu cebuli i cytryny. Tracą wiele

Źródło: natemat.pl

Poprzedni artykułIlona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał
Następny artykułAntek Królikowski opublikował wzruszające słowa. Pożegnał tatę w piękny sposób
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.