Dzieci gwiazd, zwłaszcza tych kochanych i szanowanych, to temat, który zawsze wzbudza zainteresowanie. Wiele osób zastanawia się ile dzieci ma Pola Raksa? Do dziś uważana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek gwiazda od lat trzyma się z dala od mediów. Życie prywatne odtwórczyni roli Marusi z kultowego serialu Czterej pancerni i pies owiane jest tajemnicą. Krąży wiele niepotwierdzonych informacji, między innymi na temat dzieci aktorki. Nam udało się jednak dowiedzieć co nieco o jej życiu prywatnym!

Pola Raksa jest niezaprzeczalnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w Polsce. Mimo że z życia zawodowego wycofała się lata temu i pilnie strzeże swojej prywatności, zainteresowanie jej osobą nie spada, wręcz przeciwnie. Rzadko zdarza się jednak, żeby ktoś tak umiejętnie strzegł swoich sekretów, zwłaszcza gdy jego nazwisko zna cały kraj. Co wiemy o jej życiu prywatnym, gdzie mieszka, ile dzieci ma Pola Raksa? Zobaczcie, czego udało nam się dowiedzieć!

Ile dzieci ma Pola Raksa?

Aktorka ma tylko jednego syna, Marcina. Podobnie jak matka, Marcin Kostenko nie pojawia się w mediach i niewiele o nim wiadomo, poza tym, że urodził się w 1967 roku i ma za sobą jedną rolę w miniserialu Przyjaciele. Według informacji podanych przez portal film.wp.pl podczas romansu matki z Lindą, 14-letni wówczas Marcin miał bardzo napiętą relację z aktorem, do tego stopnia, że Linda próbował namówić Raksę do oddania syna do klasztoru! Jak myślicie, czym teraz zajmuje się syn Poli Raksy?

pola raksa: co robi
facebook.com/p.raksa.nieoficjalny.album

Pola Raksa do dziś zachwyca urodą.

  

Partnerzy Poli Raksy

Marusia z Czterech pancernych z kariery zrezygnowała w latach 80., z krótką przerwą na występ w swoim ostatnim filmie Uprowadzenie Agaty w 1993 roku. Od tego czasu nie udziela wywiadów i niewiele wiadomo o tym, czym się obecnie zajmuje. Trudno się dziwić – jej życiem osobistym żyła kiedyś cała Polska. 

Pola Raksa od zawsze błyszczała olśniewającą urodą i podbijała serca mężczyzn. Zakochany był w niej między innymi Daniel Olbrychski, a o jej romansie z Bogusławem Lindą mówił cały kraj. Sama Pola Raksa wiele razy mówiła o tym, że rola Marusi zrujnowała jej życie osobiste. 

– Kolejni narzeczeni odchodzili w siną dal, bo nie mogli znieść tego ciągłego szarpania mnie za rękaw i pytania widzów: A co z Jankiem? – opowiadała aktorka.

Niewiele wiadomo o obecnym życiu miłosnym gwiazdy, ale mamy informacje o jej pierwszym i jedynym małżeństwie. Pola Raksa była od 1964 do 1970 żoną Andrzeja Kostenko, reżysera, scenarzysty i operatora filmowego. Związek nie przetrwał jednak, a powodem jego rozpadu, jak podaje Retro, była zdrada Andrzeja. Reżyser miał zdradzić żonę podczas pobytu w alpejskim kurorcie. Małżeństwo rozpadło się, para jednak doczekała się syna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dzieci
Fot.filmpolski.pl

Pola Raksa najbardziej znana jest z kultowej roli Marusi, w którą wcieliła się w serialu Czterej pancerni i pies.

dzieci
Fot.screen z filmu „Przygoda z piosenką”

Raksa do dziś uważana jest za jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych polskich aktorek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. ZUS masowo zabiera zasiłki. Matki pozostają bez środków do życia
  2. Kinga Rusin i Edyta Górniak pogodziły się na dobre? Odpowiedź na pytanie fana wszystko wyjaśnia
  3. Odważna kotka pokazuje, kto tu rządzi. Postanowiła zmierzyć się… z lwicą
  4. Dopiero pogrzeb ujawnił największy sekret zmarłego. Przez 70 lat nikt nie poznał prawdy
  5. Mama zrobiła sobie w kinie zdjęcie z dziećmi. Dopiero później zauważyła szczegół, przez który nie może spać po nocach
  6. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę
Poprzedni artykuł„Tata mnie dotykał, boli mnie pupa” wyznała 3-latka. Prokuratura uznała, że jako dziecko nie jest wiarygodna
Następny artykułMałgorzata Rozenek-Majdan rozważa adopcję? „To powoli dojrzewa w głowie”
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.