Dzieci i dorośli poważnie ucierpieli podczas wypadku samochodowego na drodze krajowej nr 8 na Dolnym Śląsku. Nadkomisarz Krzysztof Bal z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku wyjaśnia dramatyczny przebieg zdarzenia.

Łącznie w wypadku ucierpiało 12 osób w tym pięcioro dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Powodem zdarzenia było wjechanie przez samochód ciężarowy w samochody osobowe. Wszyscy ranni trafili do szpitala.

Ranne także dzieci

– W zdarzeniu łącznie 12 osób zostało rannych, w tym pięcioro to dzieci w wielu od 4 do 10 lat. Dla dzieci nie ma bezpośredniego zagrożenia życia i zdrowia. Dwie osoby dorosłe zostały bezpośrednio po przyjeździe służb ratowniczych przewiezione do szpitala. Pozostałe osoby czekają na zwolnienie się transportu medycznego  – wyjaśnił Nadkomisarz Krzysztof Bal z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Jak mówił nadkomisarz, powodem wypadku było wjechanie samochodu ciężarowego w samochody czekające na lewoskręt: 

– W wyniku tego zdarzenia jeden z tych pojazdów wyjechał na przeciwległy pas ruchu i doszło jeszcze do czołowego zderzenia.

 1. Nie żyje aktorka znana z hitowego serialu Polsatu. Przegrała z okropną chorobą w wieku 56 lat
 2. Panna młoda dzień po ślubie obudziła się nie w swojej sypialni. Była przywiązana do łóżka
 3. Wszystkie romanse Jacka Kurskiego. Wielu może się zdziwić, co na swoim koncie ma prezes TVP

Na drodze obowiązuje ruch wahadłowy

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Wprowadzono ruch wahadłowy, by umożliwić jakikolwiek przepływ ruchu. Policja bada przyczyny zdarzenia. Nie wiadomo na razie czy kierowca ciężarówki zasłabł, czy był pod wpływem alkoholu.

Na miejscu znajduje się policja i straż pożarna, która pomaga doprowadzić miejsce powypadkowe do ponownego włączenia w ruch. To niejedyny wypadek, jaki miał miejsce w ostatnim czasie. Do poważnego zderzenia doszło między kierowcą a policją.

 

ZOBACZ TEŻ:

 1. Para ponad godzinę czekała na podanie dania w restauracji. Na koniec zostawili kelnerowi porażającą wiadomość z bonusem
 2. Turyści mogą stracić ogromne pieniądze. Policja ostrzega przed popularnym oszustwem
 3. Agnieszka Włodarczyk zakochana. Piękna aktorka pokazała ukochanego, to znany sportowiec
 4. Gwiazdor TVN poniżył Agatę Dudę? Nagrał wideo, w którym zakpił z Pierwszej Damy
 5. Tysiące fanów czekało na wieści. Żona ujawniła właśnie pilną wiadomość o Jerzym Stuhrze
 6. Wstrząsające słowa Krzysztofa Jackowskiego. Wielu Polaków boi się, że wizja się spełni
 7. Niemcy mają wielkie powody do obaw. Nikt nie spodziewał się aż takiej katastrofy
 8. Nad morzem groźny nie tylko koronawirus. Wielu Polaków wciąż nie zdaje sobie sprawy
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

źródło: onet.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!


 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl