Dzieci Magdy Gessler nie miały lekko. Z ust jej syna padły zaskakujące słowa, których nikt się nie spodziewał. Okazuje się, że zarówno on, jak i córka restauratorki musieli bardzo szybko dorosnąć i dotkliwie odczuli skutki kariery znanej mamy. Dziś wyglądają na szczęśliwą rodzinę, ale przeszłość wyglądała zupełnie inaczej.

Mogłoby się wydawać, że Magda Gessler zawsze była obecna w życiu swoich dzieci. Restauratorka chętnie pokazuje się w ich towarzystwie i opowiada o ich relacjach. Niedawno wspólnie z synem wzięła udział w programie TVN Starsza pani musi fiknąć, już wtedy Tadeusz wspomniał, że w przeszłości jego relacje z mamą były skomplikowane. Jego wspomnienia sprawiają, że robi się przykro.

Magda Gessler: dzieci

Magda Gessler ma dwójkę dzieci. Lara i Tadeusz są już dorośli i robią własne kariery. Niestety, wiele lat temu ze względu na intensywną pracę mamy bardzo często nie mieli z nią kontaktu. Gwiazda Kuchennych rewolucji sprawiła, że jej pociechy musiały dorosnąć znacznie szybciej, niż ich rówieśnicy.

Mieliśmy wiele lat rozłąki, takiej emocjonalnej i fizycznej. To był okres, od kiedy byłem nastolatkiem do niedawna. Ale myślę, że każdy człowiek powinien sobie dać szansę i życzę tego wielu rodzinom, które przechodzą przez takie problemy. Magda prowadziła lokal w latach 90., co wymagało walenia łokciami i jaj. To było bardzo pochłaniające. Nie miała czasu na wychowywanie dzieciaków – Taduesz powiedział portalowi Jastrząb Post.

dzieci
instagram.com/magdagessler_official

O tym, że dzieciństwo Tadeusza nie było typowe, wspomniał już w programie Starsza pani musi fiknąć. Wyznał wtedy, że wychowywał się w pustym domu. Musiało upłynąć wiele czasu, zanim Magda Gessler naprawiła relacje ze swoimi dziećmi.

Kim jest Tadeusz Müller?

Tadeusz Müller jest psychologiem, ukończył też szkołę fotografii. Okazuje się, że ostatecznie podzielił zamiłowania swojej mamy i związał się z branżą gastronomiczną. Na co dzień zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem projektów kulinarnych, prowadzi też własny program telewizyjny Z gruntu zdrowo w Food Network.

dzieci
instagram.com/magdagessler_official

Podobnie jak Magda Gessler, syn gwiazdy również zainwestował w lokal z jedzeniem. Jest współwłaścicielem jednej z modnych warszawskich restauracji, a w ciągu dziesięciu lat w sumie otworzył ich aż 20. Ojcem Tadeusza był dziennikarz Volkhart Müller, mężczyzna zmarł na raka w 1986 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy
  2. Jak wygląda grób Anny Przybylskiej? Widok wywołuje wzruszenie
  3. Miss Polski została zamordowana przez psychofana. Historia Agnieszki Kotlarskiej do dziś budzi grozę
  4. Dom Doroty Szelągowskiej. Mamy zdjęcia całego wnętrza, jest bardzo luksusowe FOTO
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
Poprzedni artykułPies został wychowany przez krowę. Gdy właściciele ją sprzedali, psiak postanowił ją odnaleźć
Następny artykułJak często robić peeling? Najskuteczniejsze sposoby
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.