Dzieci Anny Przybylskiej są już naprawdę duże! Oliwia, Jan i Szymon są oczkiem w głowie swojego taty. Piłkarz dokłada wszelkich starań, by wychować je na dobrych, uczciwych i zaradnych ludzi. Co wiemy o całej trójce? Każde z nich ma ciekawe zainteresowania!

Ojciec trójki, Jarosław Bieniuk, stara się chronić prywatności swoich dzieci. Po śmierci ukochanej to właśnie on musiał przejąć obowiązki obojga rodziców. Jak dziś wyglądają dzieci Anny Przybylskiej? Czy ich też czeka kariera w show-biznesie?

Ile lat mają dzieci Anny Przybylskiej?

Oliwia Bieniuk, najstarsze dziecko Anny Przybylskiej, urodziła się 18 października 2002 roku. Szymon przyszedł na świat 13 stycznia 2006 roku, a Jan 21 marca 2011 roku. Ojcem dzieci jest Jarosław Bieniuk, polski piłkarz, który z aktorką był związany od 2000 roku.

Oliwia Bieniuk

Najstarsza i jedyna córka pary zdecydowanie wzbudza największe zainteresowanie mediów. Piękna i utalentowana zdecydowanie odziedziczyła urodę po mamie. Instagramowe konto dziewczyny obserwuje ponad 90 tysięcy osób. Możemy tam odnaleźć jej wspólne zdjęcia z przyjaciółmi, a także efekty sesji, wykonanych przez jej koleżanki.

Obecnie 16-letnia Oliwia uczęszcza do liceum ogólnokształcącego w Gdyni, gdzie angażuje się w wiele interesujących projektów. Jednym z nich był amatorski film, w którym odegrała jedną z postaci. W roku 2016 córka Anny Przybylskiej zadebiutowała w kampanii sieciówki Reserved. Młoda dziewczyna mierzy obecnie 170 centymetrów wzrostu. Kto wie, może wkrótce zobaczymy ją na wybiegu?

Dzieci Anny Przybylskiej u Kuby Wojewódzkiego

W 2017 roku trójka dzieci Jarosława Bieniuka gościła w studiu programu Kuba Wojewódzki. Prezenter zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie siedzących na kanapie dzieci, wspominając w opisie, że do tej pory nie miał okazji gościć takich gości w swoim programie.

Jak się później okazało, najmłodsi odwiedzili showmana przy okazji zwiedzania studia Transcolor, w którym kręcono odcinki programu Mali Giganci. Jarosław Bieniuk był trenerem jednej z występujących w produkcji drużyn.

Kto wychowuje dzieci Anny Przybylskiej?

Śmierć aktorki w 2014 roku była ogromnym ciosem dla całej rodziny. Cztery lata później Jarosław Bieniuk zdecydował się na udzielenie wywiadu dla Przeglądu Sportowego. Opowiedział w nim o trudach i radości, płynących z wychowywania trójki dzieci:

– Wychowanie dzieciaków to ogromne wyzwanie, bo oprócz tego, że trzeba dbać, by były najedzone, miały wyprasowane ubrania, muszę kształtować ich osobowość. A nie zawsze jest na to czas, siły, bo przychodzę zmęczony, mam sporo projektów do ogarnięcia- wyznał na łamach Przeglądu Sportowego.

Piłkarz podkreślił również, jak dużym wsparciem jest dla niego rodzina. Jarosław dokłada wszelkich starań, by jego dzieci wyrosły na porządnych ludzi, które wiedzą, co jest ważne w życiu:

– Bardzo wspierają mnie rodzice, mama z nami mieszka, tata jest blisko, mama Ani też cały czas pomaga (…). Pilnowanie nauki, rozwijanie ich pasji, by nie stały się nerdami, dla których najważniejsze są komputery, smartfony, telewizja… – podkreślił w Przeglądzie Sportowym

Bieniuk wyznał również, że bardzo zależy mu na tym, by jego dzieci rozwijały swoje pasje i zainteresowania. Sport to świetny sposób, by wpoić dzieciom ważne zasady i w odpowiedni sposób ukształtować ich charakter.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dzieci Anny Przybylskiej
player.pl

Po śmierci Anny Przybylskiej opiekę nad dziećmi przejął ich ojciec, Jarosław Bieniuk.

Dzieci Anny Przybylskiej
instagram.com @oliwia.bieniuk

Najstarsza z nich, Oliwka, skończyła w zeszłym roku 16 lat i jest jedną z uczennic liceum w Gdyni.

Dzieci Anny Przybylskiej
instagram.com @oliwia.bieniuk

Cała trójka jest bardzo związana ze swoim tatą, który świetnie sprawdza się w swojej roli.

ZOBACZ TEŻ:

  1. ”Idol” był początkiem kariery Sławka Uniatowskiego. Wyglądał kompletnie inaczej!
  2. Córka Jakuba Rzeźniczaka ma 2 lata. Sportowiec został jej ojcem, gdy był mężem Edyty Zając
  3. Patryk Vega zdradził, kto zagra Ojca Rydzyka w filmie „Polityka”. Pokazał kolejny fragment
  4. Mąż Ewy Farnej jest bajecznie bogaty? Na jaw wyszły jego biznesy
  5. Artur Boruc nie ma kontaktu ze swoim synem. Sara Boruc: „Widzieliśmy go z pięć razy od czasu narodzin”

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.