Dziecko było całkowicie zdrowe, kiedy matka układała je do snu — a tak przynajmniej się jej wydawało. Niestety, już kilka godzin później jej maleństwo nie żyło, pogrążając całą rodzinę w żałobie. Nikt nie potrafił zrozumieć, co się wydarzyło. Nawet lekarze mieli z tym problem. 

Straszna tragedia, która dotknęła tę rodzinę, mogła niestety przydarzyć się dużo większej liczbie osób. Wielu nie miało zielonego pojęcia, że coś takiego jest możliwe, nawet dla lekarzy był to rzadki przypadek. Ta kobieta położyła spać zdrowe, pełne życia dziecko, którego już nie mogła obudzić. Maleństwo odeszło we śnie, ale jaka była tego przyczyna?

Dziecko zmarło we śnie

Tego dnia wraz z mamą i jej przyjaciółmi dziecko wybrało się na basen, żeby ochłodzić się w gorący dzień i pobawić w wodzie. Chłopiec spędził czas na zabawie, wyszalał się i zmęczył. Kiedy mama zabrała go z powrotem do domu, maluch był śpiący, ale po całym dniu zabawy, to wydawało się normalne. 

Kiedy kobieta położyła go to spania, nie spodziewała się, że to ostatni raz kiedy patrzy w oczy swojemu synkowi. Kiedy jakiś czas później przyszła go obudzić, z przerażeniem odkryła, że malec nie reaguje. Żadne jej starania nie mogły tego zmienić. Kobieta natychmiast wezwała pogotowie, ale było już za późno. 

Niespodziewana tragedia

Chłopca nie udało się uratować. Kiedy natomiast przeprowadzono sekcję zwłok, okazało się coś strasznego. Doszło do tak zwanego suchego utonięcia. Dziecko utonęło na suchym lądzie, ponieważ kilka godzin wcześniej zachłysnęło się wodą. Jak się okazało, coś takiego jest całkowicie możliwe. Dochodzi do tego kiedy woda zaczyna po jakimś czasie zalegać w płucach, w tym przypadku, śpiącego chłopca. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziecko
instargram.com @educational_boxes

Nikt się tego nie spodziewał. 

dziecko
unsplash.com

Matka chłopca nie mogła przypuszczać nawet, jaka spotka ją tragedia. 

dziecko
fot. unsplash.com/@ilumire

Jej synek już nigdy się nie obudził. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku, które nie umieją się ustatkować. Z nimi nie ma co liczyć na długotrwały związek
  2. Reporter zwolniony z „Dzień Dobry TVN” wydał oświadczenie. Mocne słowa w kierunku stacji
  3. Na jaw wychodzą nowe fakty o koronawirusie z Chin. Epidemia przyniesie potężne straty

źródła: pikio.pl

Poprzedni artykułNigdy nie wiesz kto może się zakochać w twoim uśmiechu. Do kogo się dziś uśmiechniesz?
Następny artykułUkryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi na ulicy z bezpańskim psem
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego