Dziecko przez przypadek zabiło swoją matkę. Do tragicznych wydarzeń doszło w dniu 21. urodzin Julii Sharkom w Staroe Selo na Białorusi. Mama próbowała wyciągnąć swoje dziecko przez otwarte okno w aucie, kiedy dziewczynka nacisnęła guzik zamykający szybę. W pobliżu nie było nikogo, kto mógłby zareagować. 

Dziecko straciło swoją ukochaną mamę w zaledwie kilka minut. Życie tej rodziny wywróciło się do góry nogami, a wszystko przez głupi przypadek, który mógł się w ogóle nie wydarzyć. W takie tragedie aż ciężko uwierzyć

2-letnie dziecko zabiło swoją mamę 

Bliscy małżeństwa potwierdzają, że byli wspaniałą rodziną. To okropne, jak jedna sytuacja może zmienić życie rodziny w koszmar. 2-letnie dziecko, które znajdowało się w samochodzie, nacisnęło guzik zamykający szybę, kiedy sięgała po nie mama. 

Niestety w pobliżu nie znajdował się nikt, kto mógłby uratować kobietę. Gdy tylko mąż 21-latki zobaczył co się stało, próbował uratować swoją nieprzytomną ukochaną, której szyba zacisnęła się na szyi. Nic nie dało się jednak zrobić – dziecko widziało śmierć swojej mamy. 

 1. Wyśledzili Beatę Kozidrak. Była bez makijażu i burzy loków na głowie, nie miała pojęcia, że robią jej zdjęcia z ukrycia
 2. Naukowcy z Uniwersytetu Warszawskiego biją na alarm. Powiedzieli, co stanie się, jeśli dzieci wrócą do szkół

Nieszczęśliwy wypadek

Artur wybił szybę, lecz było już za późno. W dniu swoich 21. urodzin dziewczyna odeszła z tego świata przez swoją, nieświadomą tego co robi, córeczkę.

Mężczyzna będzie musiał się zmierzyć nie tylko z samotnym rodzicielstwem, ale również z tragiczną historią, która już zawsze będzie ciążyć nad tą rodziną. Czy dziecko pozna kiedyś prawdę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dziecko przez przypadek zabiło swoją mamę. 

dziecko
fot. policja.pl

Policja nie miała wątpliwości, że był to wypadek.

córka
Fot. TheSun.ie

Kobieta osierociła dwójkę dzieci. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler pobiła się ze swoją ekipą. Wszystko nagrały kamery
  2. Zasłońcie okna, nie wychodźcie z domu. Bardzo ważne informacje tuż przed wakacyjnym weekendem
  3. Katarzynka Glinka właśnie przekazała radosną nowinę. „Jestem tak szczęśliwa, że nie mogę się powstrzymać”
  4. Mama kupiła córce starą lalkę w prezencie. Gdy okazało się, co jest w środku, zamarła
  5. Latami nie zmywała makijażu przed snem. Lekarka prawie zemdlała, gdy zajrzała pod jej powiekę
  6. Justyna Żyła publicznie skrytykowała byłego męża, nie przebierała w gorzkich słowach. Pochwaliła się boskimi, wyśmienitymi potrawami.
 

Źródło: webniusy.com

Poprzedni artykułStrach i panika w centrum Polski. Ludzie nie wiedzieli co robić, na miejscu natychmiast zjawiła się policja
Następny artykuł„Drogi eks-mężu….” Tym razem Justyna Żyła przeszła samą siebie. Jej wpis przejdzie do historii
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.