Dziecko padło ofiarą żartów Marcina Dubiela. Youtuber udał się do Kenii, aby pomagać potrzebującym. Niestety, na miejscu zachował się skandalicznie. Nie zareagował na rasistowskie słowa kolegi, nie mógł za to powstrzymać śmiechu, a wszystko zamieścił w sieci. Czarnoskóry chłopczyk był potraktowany jak zabawka, usłyszał: Skośny murzyn.

Youtuber i inne gwiazdy internetu przebywają w Afryce w towarzystwie Huberta Pleskota, blogera, który angażuje się w pomoc charytatywną najbardziej potrzebującym. Pomysł szybko okazał się kontrowersyjny. Już jakiś czas temu internauci zarzucili Oli Nowak, że wybrała się tam na wakacje, a nie dla szczytnego celu. Teraz skandal wywołanie nagranie Marcina Dubiela, który wyśmiewał niczego nieświadome dziecko.

Dziecko ofiarą żartów Marcina Dubiela

Na InstaStories Marcina Dubiela pojawił się filmik, na którym jego kolega w obrzydliwy sposób żartuje z czarnoskórego dziecka. Youtuber wybuchnął śmiechem i wszystko opublikował, zamiast zwrócić uwagę swojemu znajomemu, który przyniósł mu chłopca do obejrzenia. W sieci rozpętała się burza, a skruszony Marcin opublikował przeprosiny.

– Kochani, chciałbym przyznać się do błędu, przeprosić. Nagrałem relację, która była po prostu ZŁA. Nie miałem złych zamiarów i nie chciałem żadnego dziecka, któremu tutaj pomagam przedstawić w zły sposób. […] Jestem przytłoczony tym, co się tutaj dzieje, skrajnymi emocjami, które towarzyszą mi każdego dnia – pisał na Instagramie.

dziecko
instagram.com/marcindubiel

Internauci są bezlitośni i nie wierzą w szczerość przeprosin. Pod zdjęciem z przeprosinami jego obserwatorzy piszą, że Marcin powinien się wstydzić oraz że najwyraźniej w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego, po co pojechał do Afryki.

Kim jest Marcin Dubiel?

Marcin Dubiel jest youtuberem, który nagrywa głównie pranki i challenge. Należy do jednej z największych agencji influencer marketingu. Jego filmy często przekraczają dobrego smaku, co nie przeszkadza mu docierać do ogromnej ilości dzieci i młodzieży. Na YouTube ma 1,22 mln subskrypcji.

dziecko
instagram.com/marcindubiel

24-latek zasłynął między innymi z tego, że podarował bezdomnemu buty za tysiąc złotych, a wszystko oczywiście nagrał i opublikował na swoim kanale. Wtedy również spotkał się z falą krytyki. Internauci uważają, że tym razem Marcin przekroczył granicę i powinien dobrze przemyśleć swoje postępowanie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy
  2. Kora zostanie upamiętniona w przepiękny sposób. Na jaw wyjdą prywatne szczegóły z jej życia
  3. Piękny gest Anny Dymnej. Oddała hołd zmarłemu mężowi w wyjątkowy sposób
  4. Mama braci Golec wydaje solową płytę! Przebije swoich słynnych synów?
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
Poprzedni artykułMąż Edyty Wojtczak zostawił ją i uciekł za granicę. Spikerka czekała na niego 30 lat
Następny artykuł„Wydałam pół wypłaty na ubrania. Założę je na groby, wszystkim ciotkom opadną szczęki”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.