Dziecko trzymane w klatce dla psów zostało znalezione przez policję, która pojechała na interwencję do przyczepy kempingowej, gdzie miały być przetrzymywane zwierzęta. To, co zobaczyli na miejscu funkcjonariusze z Henry County Sheriff’s Office w USA, przeszło ich wszelkie oczekiwania. 
 
Podczas interwencji w hrabstwie Henry w stanie Georgia w USA funkcjonariusze odnaleźli dziecko, które było trzymane w klatce dla psa. W kempingowej przyczepie, policjanci zobaczyli rzeczy, w które ciężko im było uwierzyć.
 
 
Policja znalazła dziecko
 
W przyczepie kempingowej policjanci znaleźli półtoraroczne dziecko przetrzymywane w klatce dla psów, obok której postawione były trzy wiadra myszy. Niedaleko znajdował się również 3-metrowy wąż boa, a z każdego kąta pomieszczenia wychodziły robaki i karaluchy. 
 
 
Dodatkowo w przyczepie znaleziono 127 konopi indyjskich, 17 sztuk broni i około 600 zwierząt, w tym 531 gryzoni, 86 kurczaków i kogutów, 56 psów, 10 królików, 8 węży, 4 papugi, 3 koty, 3 lotopałanki karłowate, bażanta i gekona.
  1. Zdjęcia z planu „Rolnik szuka żony” błyskawicznie obiegły sieć. Wszystko przez jeden szczegół
  2. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Na COVID-19 zachorowali klienci Lidla
  3. Nowy banknot pojawił się właśnie w bankomatach w całej Polsce. Ludzie nie mogą uwierzyć, prawdziwy hit

Dziecko w klatce

Obok 18-miesięcznego dziecka, w klatce nie było nawet koca. Obok malucha leżało jedynie kilka zabawek i pusta paczka po chrupkach. Policja była zgoda, nigdy nie widzieli jeszcze czegoś takiego. 

Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem i mogę zagwarantować, że panowie, którzy byli ze mną, też nigdy wcześniej nie widzieli czegoś równie podobnego – stwierdził jeden z interweniujących funkcjonariuszy.

W czwartek aresztowano 46-letniego TJ’a Brown’a, 42-letnią Heather Scarbrough i 82-letniego Charles’a Brown’a. Wszyscy usłyszeli zarzuty o znęcanie się nad dzieckiem, zwierzętami, a także posiadanie broni i narkotyków.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

dziecko
Fot. Henry County Sheriff’s Office

Policja zastała szokujący widok.

ZOBACZ TEŻ:

Poprzedni artykułJak odstraszyć komary, meszki, muchy i inne znienawidzone owady?
Następny artykułFacet chciał zrobić kompromitujące zdjęcie kobiecie w toalecie. Dziś on stał się pośmiewiskiem
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.