Dziecko Rafała Maseraka właśnie pojawiło się na świecie! Partnerka uwielbianego tancerza urodziła ich pierwszego potomka. Mimo że już jakiś czas temu na Instagramie poinformował o ciąży ukochanej, na próżno szukać zdjęć malutkich nóżek, czy rączek, które byłby potwierdzeniem. Do informacji udało się dotrzeć serwisowi Party. Synek czy córka? Wiemy.

Rafał Maserak ma powody do ogromnej radości. Zaledwie kilka dni przed rozpoczęciem nowej edycji Tańca z Gwiazdami, na świat przyszło jego wyczekane dziecko. Biorąc pod uwagę fakt, że 36-latek należy do grona gwiazd, które mocno chronią swojej prywatności, na razie radosna nowina owiana jest tajemnicą, a w mediach na próżno szukać zdjęć nowo narodzonego potomka.

Pierwsze dziecko Rafała Maseraka

Rafał Maserak i Małgorzata Lis zostali rodzicami. Mimo że tancerz nie pochwalił się publicznie radosną nowiną, serwis Party przekazał informację dziś przed południem.

– Jak udało się nam dowiedzieć, partnerka tancerza urodziła – czytamy na stronie Party.

Jakiś czas temu dumny przyszły tata podzielił się z obserwatorami zdjęciem, na którym zdradził płeć malucha. Para przywitała na świecie… chłopca! W rozmowie z serwisem 36-latek zdradził, że wspólnie z ukochaną wybrali już imię dla swojej małej pociechy, jednak nie zdradzi, jakie. Zapewnił za to, że będzie tradycyjne.

  1. Barbara Kurdej-Szatan znów przefarbowała włosy? „Myślałam, że to Ewa Drzyzga”
  2. Przez lata więził ją w piwnicy, gwałcił i maltretował, a na piętrze wiódł normalne życie. Zdjęcia jej „więzienia” przyprawiają o ciarki
  3. Nowa dziennikarka TVP opluta jadem przez widzów. Dodała poruszający wpis, daje do myślenia

Kim jest Małgorzata Lis?

Małgorzata Lis jest tajemniczą partnerką Rafała Maseraka, z którą tancerz spotyka się od ponad 3 lat. W ubiegłym roku mężczyzna oświadczył się jej. W mediach w mgnieniu oka pojawiła się informacja, że zakochani myślą o ślubie. Ich plany ze względu na ciążę, uległy zmianie. 

Partnerka Maseraka nie jest związana z show-biznesem. Nie udziela się publicznie ani nie pojawia na imprezach branżowych. Wiadomo jednak, że Małgorzata Lis jest z zawodu prawniczką.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rafał Maserak
instagram.com @rmaserak

Rafał Maserak został ojcem!

Rafał Maserak
instagram.com @rmaserak

Tancerz nie pochwalił się w mediach radosną nowiną.

Rafał Maserak
instagram.com @rmaserak

Jakiś czas temu zdradził, że na świecie powita syna. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy udaru. Każdy z nas powinien je znać
  2. Pilna konferencja ws. koronawirusa w Polsce. Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia
  3. Sałatka z brokułami, która posmakuje nawet niejadkom. Wystarczy 20 minut i gotowe
  4. Uczestnik ”Tańca z Gwiazdami” odważył się na występ po zawale. ”Zanim przyjąłem propozycję, przeszedłem badania”
  5. Doda jest w ciąży? Po jej ostatnim oświadczeniu nie brakuje spekulacji
  6. Przenigdy nie wylewaj wody po ugotowaniu ziemniaków. Nie wiesz o 4 bardzo cennych zastosowaniach

Źródło: party.pl

Poprzedni artykułObgryzasz paznokcie? Nie wiń nerwów, za uciążliwy nawyk odpowiada pewna cecha charakteru
Następny artykułMyślał, że nikt ich nie widzi. Żona zobaczyła go z psem na kanapie i nagrała wszystko
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.