Dziecko niestety nie żyje, nie udało się go uratować. Po wielu dniach w niepewności ta wiadomość szybko obiegła media. Wszyscy liczyli na pozytywne zakończenie sprawy, lecz niestety doszło do tragedii. Łączymy się w bólu z rodziną i najbliższymi.

1,5-roczne dziecko nie przeżyło brutalnego potrącenia. Do zdarzenia doszło 25 kwietnia. Babcia wybrała się z bliźniakami na spacer i w momencie, gdy chciała przez jezdnię, w wózek wjechał samochód marki ford mustang. Dzieci od razu trafiły do olsztyńskiego szpitala dziecięcego, ale po kilku dniach walki jeden z bliźniaków zmarł na skutek urazów wielonarządowych. Drugi wciąż przebywa w szpitalu, miejmy nadzieję, że uda się go uratować.

Nie żyje dziecko

Za portalem polsatnews.pl cytujemy wypowiedź zastępcy dyrektora ds. lecznictwa wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie, Barbary Chwały:

– Pomimo ogromnych starań, walki i ogromnego zabezpieczenia jeden z braci ze Szczytna zmarł. Jest to ogromna tragedia dla rodziny, bardzo im współczujemy. Jest to też tragedia dla personelu naszego szpitala. Wszyscy bardzo to przeżywamy, jesteśmy bardzo poruszeni, walczymy, by poprawił się stan drugiego z braci.

  1. Od dziś wielkie zmiany w Polsce. Niestety, niektórzy są wściekli
  2. Jackowski powiedział, gdzie jest Kacperek. Służby błyskawicznie udały się na miejsce, widok ściął ich z nóg
  3. Dowiedzieliśmy się, w którym miesiącu ciąży jest Barbara Kurdej-Szatan. Zaniemówicie

Brutalne potącenie w Szczytnie

Jak się dowiadujemy z portalu polsatnews.pl, samochód, który potrącił dzieci i babcię, jechał z dużą prędkością. Po tym zdarzeniu kierujący mężczyzna staranował płot i wjechał w budynek. Sprawą zajęła się już prokuratura w Szczytnie.

Podobno kierowca od razu przyznał się do winy, jednak nie został jeszcze aresztowany. Zabroniono mu prowadzenia pojazdów i zastosowano nadzór policyjny. Sytuacja jest bardzo skomplikowana i budzi wiele kontrowersji. W tym samym czasie wciąż trwa dramatyczna akcja poszukiwacza Kacperka, więcej znajdziecie tutaj.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromna fala krytyki na szkołę jazdy. Kursantom po miesiącach puściły nerwy
  2. Dzieci lądują w szpitalach, ale nie przez koronawirusa. Bardzo rzadka choroba za granicą
  3. TVN wyemitował porażający materiał. Chodzi o Pawła Królikowskiego, ciężko uwierzyć, że pokazano szczegóły
  4. Nasz Nowy Dom: Katarzyna Dowbor spotkała się z prawdziwym dramatem. Musiała zareagować
  5. ”Królowe życia”: smutne chwile w życiu Dagmary. Gwiazda drży o los bliskiej osoby
  6. Minister zdrowia ujawnił porażające dane. Zakażonych w Polsce może być znacznie więcej niż w statystykach

źródło: polsatnews.pl

Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.