Dziecko nigdy nie pozna swojej mamy, urodziło się bez szans na jakikolwiek kontakt. Tata sam wziął na siebie opiekę nad nim i wychowanie. Niestety, musiał być na to przygotowany. Powód jest wstrząsający i sprawia, że łzy same cisną się do oczu. Kiedyś będzie musiał wyznać go córeczce.

Dziecko przyszło na świat w tragicznych okolicznościach. Jego mama wiedziała, że może go nigdy nie zobaczyć, ale niczego nie pragnęła tak jak rodziny. Historia zaczęła się jeszcze zanim Laura i Nate wzięli ślub. Pewnego razu cały ich świat legł w gruzach. Musieli podjąć dramatyczną decyzję.

Dziecko nie pozna mamy

Pewnego dnia Laura upadła na siłowni. Trafiła do szpitala, a tam okazało się, że ma guza mózgu. Chemioterapia wykluczyłaby planowanie dziecka, dlatego przed podjęciem leczenia zdecydowała się zamrozić jajeczka. Miała nadzieję, że kiedyś wyzdrowieje i z nich skorzysta.

dziecko
fot. Facebook

Niestety, leczenie nie przynosiło pożądanych efektów. Kobieta była coraz słabsza, a choroba nie ustępowała. Marzenie o dziecku stawało się nierealne. Wtedy z pomocą przyszedł ktoś, kogo znała od zawsze – jej przyjaciółka Kara.

Urodziło się po śmierci mamy

Kara zgodziła się zostać matką zastępczą, jako surogatka mogła bezpiecznie nosić ciążę. Laura była jej niezwykle wdzięczna i ze spokojem przyjmowała kolejne dawki chemioterapii. Miała nadzieję, że za kilka miesięcy wyzdrowieje i będzie mogła zająć się swoją córeczką, która miała dostać na imię Caralyn.

Niestety, stan Laury bardzo się pogorszył. Kobieta zmarła, kiedy Kara była w piątym miesiącu ciąży. Kiedy dziewczynka przyszła na świat, tata sam musiał się nią zająć. Przyjaciele bardzo mu pomagali, ale brakowało mu ukochanej. Dziecko nigdy nie pozna mamy, ale czekają na nie listy i filmy, które przygotowała przed śmiercią.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziecko
fot. Facebook

Malutka Caralyn będzie wychowywana przez tatę.

dziecko
fot. Facebook

Dziewczynka pozna mamę jedynie z listów i filmów, które otrzyma za jakiś czas.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trutka na szczury w lekach. 2 mln Polaków zagrożonych, ministerstwo powołało sztab kryzysowy
  2. Mąż czuł, że żona go zdradza. Wrócił wcześniej z pracy i nagrał upokarzające wideo. Wrzucił je do sieci
  3. Byli małżeństwem tylko kilka minut. Zginęli na oczach wszystkich
  4. Dziewczynka odkryła sekretne pomieszczenie w swoim pokoju. Matka była wstrząśnięta, gdy poznała prawdę
  5. Koszmarne informacje o zdrowiu Margaret. Zawiesza karierę na długo

Źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułJak ubrać dziecko do filharmonii? Kilka zasad, o których warto pamiętać
Następny artykułZrobił zdjęcie swojej ciężarnej żonie na plaży. Kiedy spojrzał na przestrzeń za nią, zamarł
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.