Macierzyństwo w wieku 50 lat może być nie lada wyzwaniem. Późne macierzyństwo czasami niesie za sobą wiele komplikacji. Legendarna piosenkarka twierdzi, że nie jest za późno, bo biologicznie ma wciąż 31 lat. 

Amerykańskie media donoszą, że jedna z największych legend sceny muzycznej planuje późne macierzyństwo. Mimo że w lipcu tego roku ukończyła 50 lat, wszystko wskazuje na to, że ślub to nie jedyna niespodzianka, jaką planuje w najbliższym czasie.

Macierzyństwo Jennifer Lopez

Chociaż Jennifer Lopez skończyła w lipcu 50 lat, naprawdę ciężko w to uwierzyć. Kobieta nadal cieszy się nienaganną figurą, a także urodą, której zazdrości jej niejedna fanka, a nawet koleżanka z branży.

Gwiazda jest dowodem na to, że na założenie rodziny nigdy nie jest za późno. Niedawno dowiedzieliśmy się, że zaręczyła się z jej ukochanym, Alexem Rodriguezem. Jak się okazuje, plany Jennifer sięgają znacznie wyżej. 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez mają już dzieci z poprzednich małżeństw. Okazuje się, że para marzy, także o wspólnym potomku. National Enquirer donosi, że piosenkarka planuje późne macierzyństwo. Gwiazda przyznaje, że czuje się o wiele młodziej, niż wskazuje na to jej metryka. 

-Jen chce mieć więcej dzieci, więc rozmawiali o tym, żeby mieć kolejne. Mimo że ma 50 lat, mówi ludziom, że ma biologicznie 31 lat! W wieku 44 lat Alex jest jeszcze wystarczająco młody, aby znów zostać ojcem — wyznaje tajemnicze źródło dziennika. 

Życie rodzinne Jennifer Lopez

Jennifer Lopez od zawsze cieszyła się ogromnym powodzeniem, a o jej gorących romansach huczał cały świat. Kobieta ma za sobą już trzy niezbyt udane małżeństwa. Jej pierwszy mąż Ojani Noa był kelnerem, drugi Chris Judd tancerzem, a ostatni Marc Anthony piosenkarzem. Co ciekawe, tylko z tym trzecim zdecydowała się na dziecko. Para doczekała się bliźniąt — córki Emmy Maribel i synka Maximiliana „Maxa” Davida, którzy mają obecnie 10 lat. 

Obecny partner gwiazdy, Alexander Rodriguez jest również po kilku przejściach. Mężczyzna był w wielu związkach, między innymi miał żonę, z którą wychował dwoje dzieci. Oznacza to, że ukochane bliźniaki Jennifer mogą cieszyć się teraz przyszywanym rodzeństwem. Jak podają amerykańskie media, dzieci bardzo się lubią i często spędzają razem czas, z czego najbardziej cieszą się ich rodzice. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziecko
instagram.com/arod

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez marzą o tym, aby mieć wspólne dziecko.

dziecko
instagram.com/jlo

Para nie ukrywa, jak bardzo jest w sobie zakochana

dziecko
instagram.com/jlo/

Mimo tego, że Jennifer ma już 50 lat, wciąż cieszy się nienagannym wyglądem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. W latach 70. przyspieszała tętno wszystkim mężczyznom. Gdzie zniknęła piękna Halina Golanko?
  3. Córka Agnieszki Kaczorowskiej jest w niebezpieczeństwie? „Pojawiły się jakieś groźby”
  4. Nie żyje Janusz Dzięcioł. Tragiczny wypadek zwycięzcy programu „Big Brother”
  5. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek

źródło: plotek.pl

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.