Dziecko jest dla wielu osób marzeniem, na którego spełnienie przestali liczyć. Ta kobieta podjęła się specyficznego zadania i postanowiła pomóc synowi w spełnieniu jego największego pragnienia. Ta bardzo nietypowa rodzina, w której babcia jest jednocześnie matką, jest szalenie popularna w Brazylii. Matka i syn mieli bardzo podobne marzenie. Udało im się je spełnić dzięki współpracy i temu bardzo kontrowersyjnemu pomysłowi.

Valdira das Neves zgodziła się urodzić dziecko swojego syna, Marcela. 45-letnia kobieta została zapłodniona metodą in vitro. Biologicznymi rodzicami dziecka będą jej syn i anonimowa dawczyni jajeczka (to nie mogło pochodzić od Valdiry, jako że czyniłoby to dziecko dzieckiem jej i jej syna, co w Brazylii jest nielegalne). 

Dziecko całej rodziny

Valdira wraz z mężem, ojcem Marcela przez kilka lat nieskutecznie starali się o drugie dziecko. Kiedy kobiecie w końcu udało się zajść w ciążę, urodziła wcześniaka, który niestety zmarł po tygodniu. Jej syn, Marcel również marzył o dziecku. Ponieważ mężczyzna jest gejem, zawsze brał pod uwagę taką opcję, jak skorzystanie z usług surogatki. 

Syn i matka postanowili połączyć swoje marzenia o posiadaniu dzieci w jedno. Valdira zgodziła się zostać surogatką dla biologicznego dziecka swojego syna. Kobieta zaszła w ciąże przy trzeciej próbie i we wrześniu urodziła bliźnięta — chłopca i dziewczynkę. Są wyjątkowe. Zapewne nie ma na świecie wielu dzieci urodzonych przez ich własną babcię. 

Wszystko dobre co się dobrze kończy

Dzieci przyszły na świat za pomocą cesarskiego cięcia we wrześniu. Dziewczynka przyszła na świat pierwsza. Chłopiec niestety miał na początku problemy z oddychaniem, ale na szczęście po tygodniu szczęśliwa rodzina mogła zabrać go do domu. 

„Miłość mojego życia urodziła się we wtorek, 3 września 2019 o 20:29. Oto Maria Flor i Noah. Dzięki Bogu, że wszystko poszło dobrze. Chciałbym także podziękować wszystkim profesjonalistom, którzy zajmowali się ciążą do samego jej końca” napisał Marcel na swoim profilu na Instagramie, na którym podczas całej ciąży był bardzo aktywny. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziecko
instagram.com/paiproducaoindependente

Maria i Nah, dzieci Marcela i jego matki.

dziecko
instagram.com/paiproducaoindependente

Jeśli chodzi o sesje zdjęciowe, to naprawdę tylko zwiększają kontrowersyjność tego pomysłu. 

dziecko
instagram.com/paiproducaoindependente

Marcel w oczekiwaniu na wymarzone dziecko. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka odmieniły swoją cerę nie do poznania. Dermatolodzy nie przestają o tym mówić
  2. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  3. Lekarz poprosił ją o rękę. „Powiedział, że już nigdy nie będę musiała pracować. Postawił tylko jeden warunek”
  4. Syn Basi został zaproszony na urodziny kolegi. W SMS-ie od mamy jubilata była prośba, która wyprowadziła kobietę z równowagi
  5. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki natychmiast opowiedziała wszystkim, co kobieta zrobiła jej dziecku
  6. Julia Wieniawa seksowna jak nigdy! Fani nie mogą wyjść z zachwytu na widok jej idealnego ciała
  7. Wielka wpadka Michała Szpaka. Wchodząc do studia nie zauważył, co ma na podeszwie buta

źródła: wprost.pl, instagram.pl

Poprzedni artykułMama Anny Kalczyńskiej w żałobie. Nie żyje jej mąż, słynny aktor
Następny artykułAnna: „Opowiem wam, jak zemściłam się na niewiernym chłopaku. Zapamięta to cała jego rodzina”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego