Dziecko wzięło na ręce małego kotka i chciało go przytulić. Rodzice jednak nie nauczyli go, jak obchodzić się ze zwierzętami. Wideo, które obiegło sieć oburzyło internautów! Bardzo nie spodobało im się to, jak został potraktowany pupil.

Nauczenie dzieci szacunku do zwierząt i zasad wspólnego funkcjonowania powinno być priorytetem dla ludzi, którzy posiadają zwierzęta w domu. Jak się okazuje, nie każdy właściciel czworonoga określa reguły życia dziecka ze zwierzęciem pod jednym dachem! To wideo jest tego najlepszym przykładem.

Dziecko wzięło kociaka na ręce

Kiedy małe dziecko, prawdopodobnie dziewczynka, wzięło na ręce maleńkiego kociaka, jego mama natychmiast zareagowała. Kotek cały czas płakał i był przerażony! Mama małego zwierzaka postanowiła interweniować i natychmiast wkroczyła do akcji. Skakała na dziewczynkę, próbując uratować kociaka, który nieustannie kwilił. Po chwili, kiedy delikatne prośby nie pomogły, skoczyła, wzięła w zęby kociaka i zabrała do gniazda. Była to jedyna możliwość, jaką widziała w tej sytuacji i jedyny sposób na wyswobodzenie malucha z objęć dziewczynki!

Kocica zabrała małego kociaka z rąk dziewczynki

Dziewczynka wybuchła płaczem, kiedy została pozbawiona kociaka. Rodzice małego dziecka śmiali się i byli widocznie rozbawieni całą sytuacją. Internauci są oburzeni tym, co się stało i wyrażają swoje niezadowolenie w komentarzach pod filmem. Uważają, że zachowanie zarówno dziecka, jak i rodziców było nieodpowiednie, a jedynym głosem rozsądku w tej sytuacji jest kocia mama, która ratowała swoje maleństwo. Bezbronne kociątko mogłoby zostać zgniecione przez dziecko, które nie ma wyczucia i nie umie gospodarować siłą. Nauka wspólnego życia dziecka z kotem to ważna sprawa, szczególnie jeżeli w domu pojawiają się małe, kruche kotki!

Zobacz zdjęcia i wideo:

dziecko
youtube.com — fot. screen My Trend Videos

Dziewczynka wzięła na ręce małego kociaka.

dziecko
youtube.com — fot. screen My Trend Videos

Kocia mama natychmiast wkroczyła do akcji.

dziecko
youtube.com — fot. screen My Trend Videos

Wzięła w zęby małego kotka i zaniosła do gniazda.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najstarszy kot na świecie urodził się w 1988 roku. Właśnie skończył 31 lat
  2. Małopolskie: Mężczyzna przywiązał psa do słupa na ruchliwej ulicy. Zwierzak ledwo uszedł z życiem
  3. Kotka została zabrana do weterynarza na USG. Jej reakcja na zdjęcie jest rozbrajająca
  4. Kot wybrał sobie nietypowe miejsce na zabawę. Położył się na… trenie sukni panny młodej
  5. Kot próbuje schować się przed weterynarzem w niecodziennym miejscu. Nagranie rozśmiesza do łez

Źródło: tweetcat.net

Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.