Dziecko zostało pozostawione bez jakiejkolwiek opieki. Skrajnie nieodpowiedzialna matka w tym samym czasie udała się na tournée po klubach. Niestety, jej decyzja okazała się tragiczne w skutkach. 

Trzyletnie dziecko umierało z głodu kiedy jego matka bawiła się w najlepsze. Dziewczynka pozostawiona sama sobie, w akcie desperacji, jadła proszek do prania. Okazuje się, że rodzicielka nie pojawiła się w domu przez kilka dni! Co na swoją obronę ma do powiedzenia matka i jak zareagowała rodzina kobiety? 

Dziecko zostawione bez opieki

21-letnia Rosjanka, Maria Plenkina postanowiła wybrać się ze swoją przyjaciółką na tydzień pełen wrażeń. Kobiety miały w planach chodzenie po barach oraz całonocne imprezy w klubach. Plenkina pod uwagę nie wzięła jednak jednej, bardzo ważnej kwestii — własnej córki. Koleżanka myślała, że 3-letnie dziecko jest z opiekunką. Maria nie powiedziała nic również babci dziewczynki – kobieta usłyszała od własnej córki, że świetnie sobie radzi. Nie wspomniała także o wyjeździe.

Młoda Rosjanka zakręciła wodę w domu i zamknęła za sobą drzwi, tym samym więżąc w domu córkę. Mała Kristina z głodu jadła proszek do prania, została znaleziona naga i wychłodzona w pokoju pełnym śmieci i resztek po jedzeniu. Ten straszny widok zastała Irina Plenkina, babcia, która chciała odwiedzić wnuczkę z okazji urodzin. Dziewczynki nie dało się uratować.

Wyrodna matka

Natychmiast wszczęto śledztwo oraz aresztowano matkę małej dziewczynki. Policja ustaliła, że Rosjanki nie było w domu od 13 do 20 lutego, a także, że w chwili podejmowania decyzji kobieta była zdrowa psychicznie i świadoma swoich czynów. Teraz, za morderstwo własnego dziecka grozi jej od 8 do 20 lat pozbawienia wolności. Maria Plenkina przyznała się do winy, jednak uważa, że zabiła dziewczynkę nieumyślnie. Matka kobiety jest załamana, jej córka okazała się potworem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziecko
CEN/@ruhi_sumo/EuroPics/East News

21-letnia kobieta wolała bawić się w klubach niż zajmować córką. 

dziecko
CEN/EuroPics/East News

W takim stanie zastała mieszkanie babcia, kiedy znalazła martwe dziecko.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. 14-latka zmarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła rodzicami, teraz ostrzegają innych
  4. Nie żyje aktor znany z uwielbianego serialu. Popełnił samobójstwo
  5. Oto prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. 7 największych zaskoczeń
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu

źródło: o2.pl

Poprzedni artykułNikkie Tutorials zaskoczyła fanów swoim wyznaniem. Urodziła się mężczyzną, teraz ujawniła prawdę
Następny artykuł„Moja siostra ma 3 dzieci. Żyje z 500+ i alimentów od byłego. Powiedziała, że praca jej się nie opłaca”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.