Matka wykazała się skrajną nieodpowiedzialnością i nie dopilnowała dziecka podczas kąpieli. Kiedy kobieta była zajęta przeglądaniem internetu, niemowlę topiło się w wannie. Niestety, 6-miesięcznego dziecka nie dało się uratować. 

Owszem, scrollowanie może nas pochłonąć. Wtedy krótka chwila, jaką mieliśmy spędzić na Facebooku czy w internecie, potrafi przeciągnąć się w długie godziny. Zjawisko to jest równie popularne, co niebezpieczne i potrafi doprowadzić do prawdziwej tragedii. Jedną z nich było utopienie się 6-miesięcznego dziecka, kiedy jego matka przeglądała nowości na znanym portalu społecznościowy. 

Pierwsze wakacje dziecka 

Brytyjska rodzina wybrała się na urlop do Izraela. Miały być to pierwsze, wyjątkowe wakacje 6-miesięcznej Naomi, pełne radości i śmiechu. Niestety sprawy potoczyły się zupełnie inaczej. Podczas wyjazdu dziewczynka zmarła w wyniku tragicznego wypadku. Wszystko wyglądałoby inaczej, gdyby matka wykazała się większą odpowiedzialnością.

Nieodpowiedzialna matka 

Do tragedii doszło w jednym z hoteli w Tel Awiwie w pokoju brytyjskiej rodziny. Dziecko brało kąpiel w wannie i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że 6-miesięczna dziewczynka została pozostawiona w łazience bez jakiejkolwiek opieki! Matka, która miała opiekować się swoją córką tłumaczy, że wyszła tylko do toalety. Według śledczych zdarzenia mogły wyglądać zupełnie inaczej. Jako dowód w sprawie zabrano telefon kobiety, która najprawdopodobniej zapomniała o dziecku, bo pochłonęło ją przeglądanie Facebooka.

Kiedy matka zorientowała się, że coś jest nie tak, było już za późno by uratować dziewczynkę. Kiedy przewieziono ją do szpitala wciąż żyła, lecz niedotlenienie mózgu sprawiło, że była w śpiączce. Zmarła po tygodniu. Jej nerki przeszczepiono innemu dziecku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka
Fot. Semevent, pixabay

Matka, zamiast córką, zajmowała się przeglądaniem Facebooka.

matka
Fot. Aditya Romansa, unsplash

6-miesięcznej dziewczynki nie dało się uratować. Jej nerki przeszczepiono innemu dziecku.

matka
Fot. avnernagar, pixabay

Wakacje w Tel Awiwie miały być niezapomnianym, miłym przeżyciem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Jak powstają frytki z McDonald’s? Kiedy zobaczysz, już nigdy ich nie zjesz, klienci oburzeni
  4. Zagadka, która jest prawie niemożliwa do rozwiązania. Wśród sów ukryty jest kot, 98% osób go nie zauważa
  5. Gwiazda TVN ma problemy zdrowotne. Do jej brzucha przyczepiony jest woreczek, pokazała zdjęcie
  6. Witolda Pyrkosza kochały miliony. Zabiła go choroba, którą miało lub będzie mieć większość Polaków

źródło: o2.pl

 

Poprzedni artykułKochany przez miliony wokalista ma ciężko chorego ojca. Napisał dla niego piosenkę, wyciska łzy
Następny artykułMakijaż potrafi zmienić nas nie do poznania. YouTuberka pomalowała tylko połowę twarzy, efekt zwala z nóg
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.