Dziecko: Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak planowali zostać rodzicami? Prezenterka TVN, kilka tygodni przed tragiczną śmiercią męża, opowiedziała o swoich planach dotyczących rodzicielstwa w rozmowie z Natalią Hołownią na gala.pl. Gwiazda nie wykluczała chęci posiadania dziecka, jednak była świadoma upływającego czasu. 

Od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka lada dzień minie miesiąc, jednak ten temat wciąż budzi wiele emocji wśród internautów. Zmarły producent i Agnieszka Woźniak-Starak byli małżeństwem przez prawie trzy lata i plotkowano, że para chciała zdecydować się na dziecko. W jednym z ostatnich wywiadów, jakiego udzieliła prezenterka przed śmiercią męża, opowiedziała o tym, czy chcą zostać rodzicami. 

Czy Agnieszka Woźniak-Starak chciała mieć dziecko?

Agnieszka Woźniak-Starak przez wiele lat skupiała się głównie na karierze i nie myślała o założeniu rodziny. Wiele się zmieniło, gdy poznała Piotra Woźniaka-Staraka. Wydawałaby się, że prezenterka znalazła tego jedynego i właśnie z nim będzie chciała założyć rodzinę, w której również pojawiłoby się dziecko. Kilka tygodni przed śmiercią męża, w rozmowie z Natalią Hołownią z gala.pl gwiazda opowiedziała o swoim stosunku do macierzyństwa. Wciąż była niezdecydowana i miotały ją sprzeczne emocje dotyczące macierzyństwa. 

dziecko
fot. screen YouTube Magazyn Gala

Ja cały czas nie wiem. To nieprawda, że nie lubię dzieci. Ale nie wiem, czasem bym chciała, czasem sama nie wiem. Czas leci też…– mówiła wówczas Agnieszka Woźniak-Starak.

Według informacji portalu pomponik.pl, znajomi pary mówią, że para jeszcze niedawno snuła poważniejsze plany na temat dziecka. Niestety ich plany przerwała nagła i tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka. 

dziecko
instaram.com@pwsas

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak poznała swojego męża pod koniec 2014 roku, jednak początkowo nie była zainteresowana znanym milionerem. Para poznała się dzięki wspólnym znajomym i właśnie wtedy Agnieszka zmieniła swoje nastawienie wobec Piotra. Między tą dwójką od samego początku zaiskrzyło.

Pierwszy raz pokazali się wspólnie na gali rozdania nagród filmowym Orły, w pierwszej połowie 2015 roku. Nie zwlekali ze swoim uczuciem, bo już we wrześniu tego samego roku Piotr Wonźniak-Starak oświadczył się Agnieszce podczas Balu Fundacji TVN. Niecały rok później, pod koniec sierpnia 2016 roku para powiedziała sobie sakramentalne „tak”. Ich ślub odbył się w malowniczej Wenecji, a wśród gości była cała śmietanka towarzyska show-biznesu m.in. Nergal, czy Mateusz Banasiuk

Ich sielankę przerwała śmierć Piotra, który 18 sierpnia br. zginał na jeziorze Kisajno, w wyniku wypadku na motorówce. Miał 39 lat. 

dziecko
instagram.com@krzysztof_ibisz_official

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dadzą nawet 110 tys. zł. Jest jeden haczyk
  2. Legendarna wokalistka była molestowana przez kuzynkę. Prawdę ujawniono po latach.
  3. On jeden nie odwzajemniał uczuć Agnieszki Osieckiej. Poetka zrobiłaby dla niego wszystko
  4. Joanna Senyszyn w młodości była blisko związana z rodziną. Pomagała chorej mamie we wszystkich obowiązkach
  5. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  6. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo