Dziecko, po które przeszła do przedszkola nietrzeźwa kobieta, nie zostało przekazane mamie. Miała we krwi prawie 2 promile alkoholu i twierdziła, że to wszystko wina… czekoladki. Czy policja jej uwierzyła? 
 
Dziecko to największy skarb i należy go strzec jak oka w głowie. Niestety, niektórzy rodzice i opiekunowie wykazują się skrajną nieodpowiedzialnością, przez co narażają swoje dzieci na niebezpieczeństwo – tak jak kobieta, która pijana chciała odebrać swoją córkę z przedszkola. 

Pijana mama

Pijana mama przyszła odebrać swoje dziecko z przedszkola, kiedy miała niemal 2 promile alkoholu we krwi. 
 
 
W piątek, 14 lutego, policjanci otrzymali zgłoszenie od zaniepokojonych przedszkolanek. Kobiety stwierdziły, że mama, która przyszła po swoją córkę, jest najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu i nie przekazały dziecka w jej ręce.
 
Kiedy funkcjonariusze zjawili się w jednej z łukowskich instytucji, poddali 40-latkę badaniu alkomatem. Mama miała w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu. Co stało się z kobietą? 

Dziecko pod opieką pijanej matki

Dziecko pod opieką pijanej matki to skrajnie nieodpowiedzialny pomysł i coś, do czego nigdy nie powinno dojść. Kiedy prawda o stanie kobiety wyszła na jaw, zarzekała się, że godzinę przed wyjściem zjadła czekoladową baryłkę z alkoholem, i to ona musi odpowiadać za wynik badania. 

Policjanci nie uwierzyli kobiecie w historię o czekoladce. 3-letnie dziecko miało zostać oddane pod opiekę dziadka dziewczynki. Niestety, okazało się, że starszy mężczyzna ze względy na stan swojego zdrowia nie będzie w stanie otoczyć wnuczki odpowiednią opieką. Funkcjonariusze mimo protestów nietrzeźwej matki, przekazali dziewczynkę opiekunowi z Placówki Wielofunkcyjnej, która zapewnia dziecku dzienną, całodobową opiekę i wychowanie. 

O zaistniałej sytuacji i przeprowadzonej interwencji policjanci powiadomią Sąd Rodzinny. Czy dziecko zostanie odebrane matce, a błąd kobiety sprawi, że jej córka zostanie pozbawiona domu?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziecko
Fot. _Alicja_, Pixabay

Dziecko czekało aż mama odbierze je z przedszkola. Kobieta przyszła nietrzeźwa. 

dziecko
Screenshot Alco Candy, YouTube

Mama tłumaczyła się, że zjadła czekoladki z alkoholem. 

dziecko
Fot. miguelrd68, Pixabay

Kiedy na miejscu pojawiła się policja, okazało się, że nieodpowiedzialna mama ma ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  2. Magda Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie
  3. Miała wziąć z nim ślub. Gdy zobaczyła na nagraniu, co robi z jej psami, odwołała wszystko
  4. KFC wprowadza ”roślinnego kurczaka”. Smak sprawia, że chętnych nie brakuje
  5. Niemowlę trafiło do szpitala z licznymi obrażeniami. Słowa matki natychmiast wzbudziły podejrzenia
  6. Widzowie nie mieli o niczym pojęcia. Ujawniono prawdę o Bandziorku z „Chłopaków do wzięcia”

źródło: lublin112.pl

Poprzedni artykułPlacki ziemniaczane nabiorą jeszcze więcej smaku, gdy dodasz jeden składnik. Tak kremowe, że rozpływają się w ustach
Następny artykułZdjęcia największego pitbulla na świecie robią wrażenie. Jest gigantyczny
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.