Dziecko leżało we własnym łóżeczku kiedy doszło do niefortunnego wypadku. Rodzina 2-letniej dziewczynki pogrążyła się w żałobie, a ich smutna historia niech będzie przestrogą dla wszystkich rodziców. O tragicznym zrządzeniu losu poinformował dziennik Daily Mail

Potomstwo to największy skarb. Aby uchronić je przed wszechobecnym, czyhającym niebezpieczeństwem trzeba mieć oczy dookoła głowy. Niestety, niektórych scenariuszy nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Historia opublikowana przez Daily Mail to ostrzeżenie dla wszystkich rodziców. Małe dziecko zmarło we własnym łóżku. Jak doszło do tragicznego wypadku?

Śmiertelny wypadek

Razia, matka 2-letniej Shehvar, wybrała się wraz z córką w odwiedziny do babci. Rodzinny pobyt w urokliwej wiosce Jahangirbad w okolicy Delhi miał być mile spędzonym czasem. Nikt nie spodziewał się, że małej dziewczynce może coś zagrażać. Niestety, dziecko zmarło w wyniku niespodziewanego wypadku. Shehvar została porażona prądem, kiedy leżała w swoim łóżeczku. 

Dziecko porażone prądem

Kiedy doszło do śmiertelnego wypadku, dziewczynka spokojnie odpoczywała w łóżku. Niestety okazało się, że ktoś z domowników zostawił w gniazdku ładowarkę od telefonu. Nieświadome niebezpieczeństwa dziecko włożyło do buzi koniec ładowarki, wtedy właśnie zostało śmiertelnie porażone przez prąd.

Tragiczna śmierć dziewczynki wstrząsnęła całą rodziną. Jednak każdy z nas powinien wyciągnąć morał z ich smutnej historii. Pamiętajmy, że jeżeli w pobliżu znajduje się małe dziecko, wszystkie elektroniczne urządzenia powinny być odpowiednio zabezpieczone.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziecko
Fot. Adam Birkett, unsplash

Ładowarka w rękach małego dziecka okazała się niezwykle niebezpiecznym, zabójczym przedmiotem. 

dziecko
Fot. thedanw, pixabay

Pamiętajmy, że dziecko nie może być spuszczone z oka. Nawet jeżeli grzecznie się bawi, powinniśmy sprawdzić dokładnie całe pomieszczenie. Nie mylmy zachowania ostrożności z nadopiekuńczością i nadwrażliwością. Kiedyś może to ocalić życie naszego malucha. 

dziecko
Fot. jarmoluk, pixabay

Jeżeli mamy w domu malucha, pamiętajmy o dokładnym zabezpieczeniu mieszkania. Kanty mebli, kable, gniazdka i wszelkie sprzęty mogą narazić nasze dziecko na niebezpieczeństwo. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Nagranie, które widziała cała Polska. Inspektorzy weszli do mieszkania Mateusza B., znaleźli więcej zwierząt
  3. Dagmara Kaźmierska planuje ślub. Bohaterka „Królowych życia” opowiedziała o młodszym kochanku
  4. Dała na komunię w kopercie chrześniakowi tyle, ile miała. Komentarz rodziców był okropny
  5. 19-latka sprzedała swoje dziewictwo. Piękna dziewczyna otrzymała za swoją niewinność astronomiczną kwotę
  6. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

źródło: niewiarygodne.pl

Poprzedni artykułTuż po ślubie jej mąż zaginął. Poznała prawdę dopiero po 68 latach, nie mogła powstrzymać łez
Następny artykułCiężarna żona Polańskiego została zamordowana 3 dni później. Tajemnicza sesja Sharon Tate chwilę przed tragedią
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.