Dziecko ma to do siebie, że często nie widzi zbliżającego się zagrożenia, a wszystkie takie potencjalne sytuacje może odbierać, jako okazję do zabawy. Tak było i tym razem. Kiedy chłopczyk stał przy brzegu wody, zobaczył, że z głębin wynurza się coś przedziwnego i zamiast uciekać, postanowił zostać na swoim miejscu. Finał całej historii był piorunujący!

Wielu mogłoby pomyśleć, że to dziecko mogło zginąć na miejscu, historia obrała jednak zupełnie inny kierunek. Nikt nie uwierzyłby w to, że chłopczyk zaprzyjaźnił się z niezwykłym stworzeniem z oceanu, gdyby nie nagranie, które trafiło do sieci.

Dziecko zaprzyjaźniło się ze stworem

Przyjaźń tego chłopca z pupilem nie byłaby niczym dziwnym, gdyby nie fakt, że zwierzę jest płaszczką. W tę historię wielu nie mogło uwierzyć, dopóki nie zobaczyło niezwykłego nagrania, które zostało obejrzane ponad 58 milionów razy.

Na wideo widzimy wodnego stwora, który przyjmuje jedzenie podawane przez dziecko na brzegu. Choć ta historia ma szczęśliwy happy end, mogło dojść do niewyobrażalnej tragedii.

  1. Przemysław Kossakowski nie mógł już dłużej milczeć. Wyszła cała prawda o związku Martyny Wojciechowskiej, nie wiedział co go czeka
  2. W jednym rejonie Polski sypie grzybami, aż miło. Podajemy konkretne miejsca, gigantyczne zbiory gwarantowane
  3. Ogromny błąd podczas matury. Nauczyciele i uczniowie na kwarantannie, w komisji zasiadał zakażony egzaminator

Płaszczka mogła zabić chłopca

Płaszczki występują w różnych gatunkach, a największym z nich jest tzw. Manta Rady, która osiąga nawet do sześciu metrów długości i może ważyć nawet tonę. Choć nie jest to agresywne stworzenie, może doprowadzić do śmierci trującym żądłem, jeśli poczuje się zagrożone.

To cud, że dziecko, które zaczęło karmić zwierzę, uszło z życiem. W momencie zbyt dużej ekscytacji mogło unieść głos, co sprowokowałoby płaszczkę do ataku. Całe szczęście nic takiego nie miało miejsca, a dziecko zaprzyjaźniło się ze zwierzakiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

dziecko
Fot. youtube.com/gekkovision

Dziecko zaczęło karmić płaszczkę przy brzegu.

dziecko
Fot. youtube.com/gekkovision

Mogło dojść do tragedii.

Finał był jednak piorunujący.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ksiądz bez żadnych ogródek „Wykorzystywaliśmy ślepego chłopca, było nas dziesięciu! Bóg mi wybaczy”. Najbardziej zatrważająca historia w Kościele – przypominamy
  2. Czarny scenariusz spełni się błyskawicznie. Eksperci nie mają złudzeń, że najbliższe miesiące będą najważniejsze
  3. Kobieta została uwieziona na trzeciej randce. Musiała spędzić z mężczyzną prawie dwa tysiące godzin
  4. Świat obiegły druzgocące informacje. Nie żyje autor światowego bestsellera, niestety przegrał z chorobą
  5. Pamiętacie „Od przedszkola do Opola”? Każdy marzył, by wystąpić w programie
  6. Szykuje się nowe 500 plus. Prezydent przedstawił, jak będzie wyglądać

Źródło: planetapl.life

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.