Dziecko tej pary przez wielu uznane jest za najpiękniejsze na świecie. Uroda, którą bez wątpienia dziewczynka odziedziczyła po rodzicach, jest niezwykła i nie da się przejść obok niej obojętnie. Ma śliczną buzię, która już kilka lat temu podbiła serca internautów. Urocza 5-latka może pochwalić się niemałym gronem fanów!

Kseniya Belousova i Ugo Ukah są bardzo atrakcyjnymi osobami, ale to ich córka jest uznana za jedną z najpiękniejszych na świecie! Dziewczynka odziedziczyła najlepsze cechy rodziców, którzy chętnie pokazują ją na Instagramie. Część użytkowników obserwuje profil tylko ze względu na nią! Jej ogromne oczy i urok osobisty sprawiają, że 5-latka stała się ulubienicą internautów, którzy obsypują ją komplementami. Dziecko rośnie na prawdziwą gwiazdę.

Córka tej pary jest najpiękniejsza na świecie

5-letnia Vivienne jest śliczną dziewczynką, co zawdzięcza wyjątkowym genom. Jej mama jest pochodzącą z Rosji modelką, a tata nigeryjskim piłkarzem. Oboje mają ciekawą urodę, która w połączeniu dała niesamowite efekty! Ich pociecha od czasu do czasu pojawia się na zdjęciach publikowanych przez rodziców w mediach społecznościowych, dzięki czemu zyskała własne grono fanów.

Internauci szybko zwrócili uwagę na śliczną buzię dziewczynki, którą zainteresowały się także media. Większość z nich nie ma wątpliwości, że 5-latka jest najpiękniejszym dzieckiem na świecie, przed którym kariera w show-biznesie stoi otworem. Dumni rodzice starają się jednak, aby na razie cieszyła się dzieciństwem i nie dbają przesadnie o jej wygląd.

  1. Genialny trik na wyczyszczenie piekarnika. Będzie wyglądał na nowy, wystarczy dosłownie chwila
  2. Co najmniej 15 osób rannych, w tym dzieci. Tragiczne wydarzenia podczas imprezy karnawałowej
  3. Znamy reprezentanta Polski na Eurowizję 2020. Młodziutka gwiazda nie miała sobie równych

Najpiękniejsze dziecko na świecie

Rodzice Vivienne doskonale wiedzą, że jej uroda jest niesamowita, ale nie wysyłają jej na konkursy piękności, gdzie małe dziewczynki pokazują się w pełnym makijażu. Choć oboje lubią modę, a ich córka zawsze wygląda pięknie, to nie zapominają o tym, że powinna cieszyć się dzieciństwem.

Internauci są zachwyceni naturalnym pięknem Viviennie i tym, że znani rodzice dbają o to, aby mogła dorastać bez blasku fleszy. Dziewczynka nie zawsze ma doskonałą fryzurę i mimo że ma w szafie drogie ubrania, to zwykle wygląda jak jej rówieśniczki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
instagram.com/kseniya_bella/

Córka tej pary jest naprawdę śliczną dziewczynką. 

córka
instagram.com/kseniya_bella/

Internauci są pewni, że 5-latka jest najpiękniejszym dzieckiem na świecie i że w przyszłości zrobi wielką karierę w świecie mody.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopiec chory na niezwykle rzadką chorobę nie chce żyć. Wszystko przez rówieśników, którzy go wyśmiewają
  2. Wprowadzono dodatkowe kontrole na polskich lotniskach. Ważna wiadomość dla turystów
  3. Joanna Brodzik przeżyła traumę. Katechetka w dzieciństwie: „Jesteś bękartem i czerwoną świnią”
  4. Agnieszka Woźniak-Starak w młodości. Przypomnijmy, jak bardzo zmieniła się przez lata
  5. Syn Grzegorz Ciechowskiego ma dziś 24 lata. Bruno oddał niezwykły hołd zmarłemu ojcu
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie
Poprzedni artykułChciał napaść na sklep, wszedł do środka z bronią. Reakcja ekspedientki zbiła go z tropu
Następny artykułNietypowy wygląd kota wprawia w osłupienie. Nazywają go wilkołakiem
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.