Dziecko wywróciło życie Joanny Krupy do góry nogami. Gwiazda zaczęła całkowicie poświęcać swój cały czas malutkiej córeczce, której dała na imię Asha Leigh. Czy nowo upieczona mama zmieni dalsze plany zawodowe ze względu na macierzyństwo? 

Joanna Krupa urodziła dziecko na początku listopada. Modelka bardzo szybko podzieliła się na Instagramie zdjęciami swojej malutkiej córeczki. Widać, że Asha Leigh jest dla mamy całym światem. Jak się okazuje, gwiazda ze względu na dziecko, postanowiła nawet zmienić swoje dalsze plany zawodowe.

Joanna Krupa nie poprowadzi finału Top Model

Modelka z każdym dniem coraz bardziej zmienia plany na dalszą karierę. Ze względu na to, że jej dziecko ma zaledwie miesiąc, Joanna zadecydowała, że po raz pierwszy nie poprowadzi finału Top Model, czyli programu emitowanego na antenie stacji TVN. O swojej decyzji poinformowała w oficjalnym oświadczeniu na swoim Instagramie.

-Ogromnie mi przykro ze nie pojawię się na finale, ale póki co muszę sie opiekować córeczką, która jeszcze jest za malutka, by mi towarzyszyć w tym dniu. Dlatego tez postanowiłam zostać z moim baby. – Napisała modelka na swoim profilu.

dziecko
instagram.com/joannakrupa

Joanna Krupa oczywiście zapewnia, że wspiera całą czwórkę finałową programu. Będzie oglądać, także finał Top Model prosto z Los Angeles. W zastępstwie za nowo upieczoną mamę, na poprowadzenie ważnego wydarzenia, TVN wyznaczył równie piękną Magdalenę Mołek. 

Czy dziecko wpłynie na dalszą karierę modelki?

Dotychczas media donosiły, że Joanna Krupa zaraz po porodzie wróci do pracy. Okazuje się, że sytuacja z dnia na dzień, diametralnie się zmienia. W rozmowie z magazynem Flesz, menadżerka gwiazdy- Justyna Bulińska wyznała, że jak na razie modelka nie ma zamiaru wracać do Polski. Swoje służbowe obowiązki będzie realizować w Los Angeles. 

-W Polsce właśnie są negocjowane dwa duże projekty na przyszły rok, jednak będą realizowane w Stanach, tak by Joasia nie musiała zostawiać córki – informuje Justyna Bulińska w rozmowie z Fleszem.

dziecko
instagram.com/joannakrupa

Na razie nie udało się ustalić jakie projekty ma na myśli menadżerka Joanny Krupy. Możemy tylko wnioskować ze zdjęć, że na ten moment zarówno córka, jak i mama czują się dobrze i pragną spędzić jak najwięcej czasu tylko we dwie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziecko
instagram.com/joannakrupa

Jak na razie, Joanna Krupa chce spędzić jak najwięcej chwil ze swoją małą córeczką. 

dziecko
instagram.com/joannakrupa

Dziecko może liczyć, także na wspaniałą opiekę ze strony taty. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Roztargnieni właściciele zapłacą nawet 5 tys. zł mandatu. Wystarczy wyjść z psem na spacer
  2. Afera w programie MasterChef. Podczas jednej z konkurencji zasłabł kucharz, został usunięty z programu
  3. Roksana Węgiel błyszczała na Eurowizji i to dosłownie. Jej stylizacja wzbudziła zachwyt
  4. Nie żyje chłopak uwielbianej aktorki. Gwiazda opublikowała wzruszający wpis
  5. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli

źródło: jastrzabpost.pl

 

 

 

 

Poprzedni artykułKtórych ubrań nie można prać? Dzięki tym wskazówkom nie popełnisz już błędu
Następny artykułMąż porzucił ją z 6 dzieci. 3 miesiące później dokonała niesamowitego odkrycia na tylnym siedzeniu auta
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.