Szukasz swojemu dziecku alternatywy dla wirtualnego świata? W dobie cyfryzacji coraz ciężej jest znaleźć zajęcie, które odciągnie nasze pociechy od ekranów komputera. W wieku przedszkolnym i szkolnym maluchy potrzebują czegoś, co pobudzi ich kreatywność i wyobraźnię, pozwoli się rozwijać manualnie. Jednym z najlepszych rozwiązań jest zachęcenie dziecka do malowania i rysowania. 

Naukę rysowania i malowania najłatwiej rozpocząć od zakupu odpowiednich do tego “narzędzi”.  Jest wiele interesujących zestawów zawierających kredki, pastele i flamastry, które zawierają zawrotną ilość elementów. Znajdziemy tam wszystko, czego potrzebuje nasz mały artysta, żeby rozpocząć swoją karierę. Oprócz wymienionych flamastrów, czy pasteli warto zwrócić uwagę na dodatkowe akcesoria np. temperówki, farby, czy gumki do ścierania. 

Mówiąc krótko – nie powinno zabraknąć niczego do stworzenia pierwszych dzieł.

Zestawy, w których każdy z elementów ma swoje miejsce sprawiają, że kończąc malowanie, w bardzo łatwy sposób posprzątamy wszystko po sobie i przy okazji nauczymy naszego malucha, że dbanie o porządek może być przyjemne.
Warto również pamiętać o dużym wyborze barw i odcieni. Unikniemy tym samym kłótni między naszymi pociechami o ulubiony kolor, bo każdy znajdzie coś dla siebie. 

Wydając niewiele, zagwarantujemy naszym pociechom dużo frajdy i przy okazji zadbamy o ich odpowiedni rozwój, który zaprocentuje w przyszłości.

Kliknij i kup Zestaw kredek, pasteli i flamastrów La Manuli w pormocyjnej cenie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziecko
fot. materiały promocyjne

Firma La Manuli wychodzi rodzicom naprzeciw.

dziecko
fot. materiały promocyjne

Zestaw kredek, pasteli i flamastrów zawiera zawrotną ilość 258 elementów.

dziecko
fot. materiały promocyjne

Zestaw La Manuli Mega Art Set dostępny w bardzo przystępnej cenie pod tym linkiem.

Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które są niepoprawnymi romantykami. Myślą, że życie to komedia romantyczna
Następny artykułAnna Mucha w nowym serialu. Zmieniła kolor włosów i dostała rolę w Polsacie
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.