Dziecko zabrane przez dziadków do pobliskiego zoo wywołało prawdziwą sensację. Szczególnie wśród zwierząt, które nie były w stanie oderwać od niego wzroku! Wszystko za sprawą niecodziennego ubranka, które włożyli mu na tę okazję staruszkowie. Kiedy nagranie z maluchem obiegło sieć, stało się prawdziwym hitem. Widok jest nieprawdopodobny!

11-miesięczny chłopiec po raz pierwszy udał się na wycieczkę do zoo. W związku z tym, że jego dziadkowie miewają niekiedy naprawdę szalone pomysły, postanowili zrobić wszystko, aby maluszek w jak największym stopniu mógł poczuć klimat, a wizytę zapamiętał na dłużej. Staruszkowie jednogłośnie stwierdzili, że najlepszym sposobem, aby tego dokonać będzie włożenie mu niecodziennej stylizacji, która finalnie wywołała prawdziwą furorę, szczególnie wśród zwierząt!

Dziecko wywołało prawdziwą furorę 

Dziadkowie 11-miesięcznego Ayreaha zabrali swojego ukochanego wnuczka do zoo. Biorąc pod uwagę fakt, że była to jego pierwsza wizyta w tak nietypowym miejscu, postanowili zrobić wszystko, aby maluszek zapamiętał ją na dłużej, a uśmiech z jego twarzyczki nie znikał nawet na krótką chwilę.

W ich głowie narodził się pewien pomysł, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Dziecko na miejscu wywołało istną furorę, szczególnie wśród zwierząt. Dziadkowie postanowili bowiem przebrać chłopca za… lwa! Obok jego futrzanego kombinezonu i kapturka, który przypominał grzywę groźnego kota, nie sposób było przejść obojętnie.

  1. Ukryta kamera zarejestrowała, co kot robi w nocy. Jego właściciel nie mógł uwierzyć
  2. Na zapominalskich czekają wysokie kary. Już jutro wchodzi w życie nowe prawo
  3. Koty kochają tak samo, jak małe dzieci. Naukowcy nie mają wątpliwości

Lew oszalał na jego punkcie

Kiedy dziadkowie z maluszkiem dotarli do zagrody lwów, chłopiec wywołał istną sensację. Drapieżnik znajdujący się za szybą, natychmiast ruszył w kierunku chłopca. Nawet na krótką chwilę nie zamierzał spuścić go z zasięgu wzroku.

Jego reakcja jednoznacznie wskazuje na to, że przekonany był, iż przebrany chłopiec to jego lwiątko! Drapieżnik na wszystkie sposoby próbował się do niego dostać, energicznie wymachując łapami i pocierając nimi o szybę.

– To była niesamowita rzecz i pozostanie wspaniałym wspomnieniem z tej rodzinnej wycieczki- podsumowała sytuację babcia.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TEŻ: 

  1. Sparaliżowana suczka została porzucona w opłakanym stanie. Pod koniec jej życia, wydarzyło się najbardziej niespodziewane
  2. Krzysztof Jackowski twierdzi, że przewidział pojawienie się koronawirusa. Jasnowidz zabrał głos w sprawie epidemii
  3. Rasy psów, które źle znoszą samotność. Nigdy nie powinny zostawać w domu bez towarzystwa
  4. Kot opiekuje się dziewczynką z autyzmem. Spędzają razem każdą wolną chwilę
  5. Wychudzony kotek śledził kobietę w drodze do domu. Nie chciał odejść, zrobiła jedyną słuszną rzecz

Źródło: o2.pl

Poprzedni artykułDwie kobiety wzięły legalny ślub w Warszawie. Wykorzystały lukę w polskim prawie
Następny artykułChciał zażartować sobie z Roksany Węgiel. Nie przewidział, że do akcji wkroczy czujny tata
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.