Sieć sklepów Biedronka zawsze bierze pod uwagę nadchodzące okazje, by przygotować dla swoich klientów jak najlepszą ofertę. Nie inaczej jest tym razem w związku ze zbliżającymi się świętami, Dniem Babci i Dniem Dziadka.

Dzięki promocjom można za niewielkie pieniądze sprezentować słodki upominek swoim bliskim. Umilą one czas przy rozmowie z dziadkiem i babcią.

Biedronka szykuje promocje na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Co w takim razie przygotowała Biedronka z okazji zbliżających się świąt? Promocja obejmuje wiele słodyczy, które kupione w większej ilości okażą się tańsze. Na przykład za drugie pudełko Podniebnego Mleczka zapłacimy o 58% mniej. Podobnie sprawa ma się w przypadku galaretek Mello. Druga paczka będzie tańsza o 46%.

Analogiczna oferta obejmuje także większość czekolad. Te marki Magnetic okażą tańsze przy zakupie 2 sztuk, a z kolei te sygnowane logiem Luximo będą kosztowały mniej, jeśli weźmiemy 3 opakowania.

Jeśli jednak ktoś będzie miał ambicje, by sprawić babci lub dziadkowi nieco bardziej prezentowy słodycz, może w mniejszej cenie zakupić bombonierkę Magnetic. Będzie ona kosztowała jedyne 7,99 zł. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mało tego, w promocji będą także praliny z nieco wyższej półki. Za zestaw Ferrero trzeba będzie zapłacić teraz jedyne 17,99 zł a za paczkę Raffaello 14,99 zł.

Szkoda więc nie skorzystać z takich okazji, bo dzięki nim możemy sprawić uśmiech na twarzy bliskiej osoby i to bardzo niskim kosztem.

Zobacz ofertę:

biedronka
Materiały prasowe Biedronki
biedronka
Materiały prasowe Biedronki

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”