Dzień dobry TVN w ostatnich dniach znalazło się na ustach wszystkich, niestety nie ze względu na wysoki poziom prowadzących. Podczas jednego z niedawnych wydań Filip Chajzer zrobił coś, co nie spodobało się wielu osobom. Jedną z nich jest Dorota Szelągowska, która opublikowała obszerny wpis. To było strasznie słabe – napisała na Instagramie.

Filip Chajzer nie ma dobrej passy. Nie wszyscy zdążyli zapomnieć o jego cierpieniach po jednym dniu bez mięsa czy występie z kapucynką, a już kolejny raz podpadł widzom. Tym razem prezenter posunął się krok dalej i w Dzień dobry TVN pokazał, jak jego zdaniem wygląda… atak paniki. To było za dużo nawet dla jego koleżanki ze stacji.

Dzień dobry TVN: Filip Chajzer udaje atak paniki

Internauci nie zostawiają na Filipie Chajzerze suchej nitki. Podczas jednego z ostatnich odcinków DDTVN gospodarz zaprezentował setkom tysięcy widzów udawany atak paniki. Kiedy z sieci dowiedział się, że nie powinien tego robić ze względu na naprawdę cierpiące osoby, opublikował wpis, w którym odniósł się do sytuacji.

Dzień dobry TVN
fot. kadr z programu Dzień dobry TVN

Gwiazdor TVN tłumaczył, że tylko pokazał, jak on i zapewne większość facetów, mniej więcej reaguje na zakupy w zatłoczonym centrum handlowym. Przeprosił tych, którzy poczuli się urażeni, ale nie zdradził, czy zrozumiał, w czym tkwi problem. Napisał jednak, że po tym zdarzeniu sam padł ofiarą obrzydliwego hejtu.

Dorota Szelągowska krytykuje Filipa Chajzera

Do osób, które skrytykowały prezentera, dołączyła Dorota Szelągowska. Gwiazda wyznała, że w przeszłości zmagała się z problemem, z którego ten publicznie żartował. Na jej Instagramie pojawił się obszerny wpis.

-Wiedz, że gdy dopada Cię atak paniki, nie rzucasz się na ziemię w konwulsjach. Szczególnie w miejscach publicznych. Całym sobą starasz się pokazać, że wszystko jest w porządku, mimo że serce wali ci jak oszalałe i wydaje ci się, że umierasz – brzmi fragment wpisu. 

Dorota Szelągowska tłumaczyła, że w takich sytuacjach nie da się powstrzymać lęku i jest to poważny problem, a nie temat do żartów. Na koniec wyraziła nadzieję, że Filip Chajzer następnym razem zastanowi się dwa razy, jeśli będzie chciał poruszyć podobne kwestie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dzień dobry TVN
fot. instagram.com/filip_chajzer

Filip Chajzer parodiował osoby z atakiem paniki. Siedząca obok pani psycholog śmiała się razem z nim.

dzień dobry tvn
instagram.com/dotindotin

Dorota Szelągowska skrytykowała prezentera za niestosowne zachowanie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wrocławskie zoo ratuje gatunek, który niemal w Polsce wyginął. Niezwykle rzadkie zwierzęta trafiły do ogrodu
  2. Na pierwszym spotkaniu Anny Dymnej i jej męża doszło do rękoczynów ”Strzeliłam go w łeb, a on mi oddał, podbijając oko”
  3. Rak zmienił życie Weroniki Książkiewicz. Gwiazda musiała nauczyć się żyć na nowo
  4. Finał programu The Voice of Poland za nami. Wiemy, kto wygrał
  5. Szczere wyznanie Kingi Rusin zwala z nóg. Nie jest pewna swojej przyszłości, jej słowa mogą zaboleć wielu fanów
Poprzedni artykuł„Mój mąż mnie zdradza. Powinnam odejść i stracić wszystkie luksusy?”
Następny artykułNie umyła pędzli do makijażu, szybko pożałowała. Prawie straciła przez to życie
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.