Zmarła Barbara Sułowska, mama Małgorzaty Ohme, prezenterki Dzień dobry TVN — jak poinformowano na oficjalnej stronie programu DDTVN. Dziennikarka kilka lat temu wystąpiła z rodzicielką w programie Oczami matki. Pani Barbara już od dłuższego czasu chorowała. Redakcyjni koledzy Małgorzaty przekazali jej wyrazy współczucia.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak Małgorzata Ohme przeżywała chorobę matki
  • Dlaczego śmierć matki jest dla niej podwójną stratą
  • Jak wspomina swojego ojca

Prezenterka Dzień dobry TVN już jakiś czas temu poinformowała o chorobie matki. Poświęciła temu felieton, który jest dostępny w serwisie Onet. Telewizyjna partnerka Filipa Chajzera nie wyobrażała sobie, że kiedyś ukochanej osoby może zabraknąć.

Zmarła mama prezenterki Dzień dobry TVN

Małgorzata Ohme już od jakiegoś czasu prowadzi odcinki Dzień dobry TVN, a w programie dochodzi czasami do niezręcznych wpadek. Na antenie zazwyczaj występuje w parze z Filipem Chajzerem. Jednak teraz dziennikarka nie jest w stanie myśleć o pracy.

Jak poinformowali jej redakcyjni koledzy, właśnie odeszła od niej jej matka Barbara. Ona i córka podobno były ze sobą bardzo zżyte. W serwisie Onet mogliśmy przeczytać, jak Małgorzata Ohme pisze o chorobie kobiety.

Widzę ją pochyloną, jak popycha rękoma wózek, na którym zazwyczaj siedzi. Wiem, że każdy ruch sprawia jej spory wysiłek. Wiem też, że tak jak ja nie lubi pomocy, a słabość jest intruzem, którego trzeba za wszelką cenę pokonać. Chce też żyć, bo życie było dla nas zawsze pięknym darem — pisała.

Dodawała, że nauczyła jej tego wszystkiego, o czym wspomina wyżej. Podkreślała, że jej mama „boksuje się z ograniczeniami choroby i nie ma już siły”.

W felietonie przyznała również, że widok chorej matki łamie jej serce i „rozkrusza je na tysiąc drobinek”, ale jednocześnie nie może od niego oderwać wzroku.

Tak jakbym chciała ją zapamiętać. Strumień świadomości, że kiedyś będę ją przywoływać w takich obrazach. I będę żałować, że nie zostałam tej nocy, by dłużej z nią być. Choć przecież nie mogłam zostać — wyznaje dalej.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Dziennikarka Dzień dobry TVN pożegnała rodziców

Śmierć mamy to dla psycholożki podwójna strata. Przypomnijmy, że 17 listopada 2015 roku Małgorzata straciła również ojca. Za pośrednictwem konta na Instagramie, w piątą rocznicę jego śmierci, udostępniła zdjęcie taty z młodości.

Był moim przyjacielem, autorytetem, bratnią duszą. Jak ja kochał ludzi i strasznie mnie rozśmieszał. Nie potrafił mówić o uczuciach ale nigdy nie wątpiłam w jego miłość. Byłam jego małą córeczką, o którą zawsze się martwił — napisała w mediach społecznościowych.

Podkreślała, że to właśnie on nauczył ją pokory i szacunku wobec słabszych, radości z drobnych rzeczy oraz zaszczepił w niej miłość do poezji. Podobno jej tata był miłośnikiem księdza Tischnera.

Redakcyjni koledzy nie mogli pozostać obojętni na tragedię swojej koleżanki po fachu. Dlatego na oficjalnej stronie programu możemy również przeczytać kondolencje od nich.

Gosiu, jako Twoi redakcyjni koleżanki i koledzy, jesteśmy z Tobą w tym trudnym czasie. Przyjmij nasze wyrazy współczucia — napisali.

To niejedyna prezenterka, która straciła kogoś bliskiego. Rodzina Bogumiły Wander również podała przykre informacje.

Zobacz zdjęcia:

dzień dobry tvn
fot. instagram.com/gosiaohme

Zmarła matka dziennikarki Dzień dobry TVN.

dzień dobry tvn
fot. instagram.com/gosiaohme

Pięć lat temu prezenterka straciła również ojca.

dzień dobry tvn
https://www.instagram.com/dziendobrytvn

Jej redakcyjni koledzy przekazali jej wyrazy współczucia.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródła: onet.pl, instagram.com, pomponik.pl, se.pl, dziendobry.tvn.pl

 

Poprzedni artykułPremier ujawnił, czy termin ferii może się zmienić. Padły kluczowe słowa dla tysięcy polskich rodzin
Następny artykułCzy uważasz, że w Polsce powinno być więcej świadczeń socjalnych na dzieci?
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl