Dzień dobry TVN zatwierdza nowe zmiany wśród prowadzących program. Wiemy już, że komentująca show-biznes Agnieszka Jastrzębska odeszła ze śniadaniówki. Na jej miejsce ma przyjść młoda i kontrowersyjna dziennikarka, która znana jest ze swojego bezkompromisowego charakteru.

Dzień dobry TVN pożegnało Agnieszkę Jastrzębską, rozgadaną i przebojową dziennikarkę śledzącą nowinki wśród gwiazd. Kobieta była związana ze stacją aż 10 lat. Jej nowa zastępczyni to młoda i zadziorna dziennikarka.

Wielkie zmiany w Dzień dobry TVN

Agnieszka Jastrzębska pracowała w śniadaniówce 10 lat. Widzowie zdążyli się do niej przyzwyczaić i bardzo ją polubić. Kobieta komentowała nowinki show-biznesu nie tylko polskiego, ale też zagranicznego. Przeprowadziła szereg wywiadów i była obecna na tysiącach ważnych imprez.

Agnieszka Jastrzębska po pewnym czasie sama stała się celebrytką. Fakty z jej życia prywatnego również cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dziennikarka dobrowolnie podjęła decyzję o odejściu. W Dzień Dobry TVN faktycznie zachodzą spore zmiany. W ostatnim czasie do zespołu dołączyli Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. Znana jest już także tożsamość nowej osoby odpowiedzialnej za show-biznesowe newsy.

  1. Mama kazała synkowi za karę stanąć w kącie. Pies zareagował natychmiast
  2. Masz dziecko? Mało kto o tym wie, ale można dostać ogromne sumy, trzeba zrobić jedną rzecz
  3. Zarobki polskich gwiazd: Danuta Stenka powiedziała, kto dostaje najwięcej. ”Jest przepaść”

Kim jest Sandra Hajduk?

Sandra Hajduk jest dziennikarką. Kobieta była związana z serwisem Wirtualna Polska, a od stycznia stała się prowadzącą serwis Gala.pl. Zarząd Dzień dobry TVN poinformował oficjalnie, że to właśnie Sandra Hajduk przejmie rolę Agnieszki Jastrzębskiej. Kim jest i czym zajmuje się nowa dziennikarka?

Sandra Hajduk jest znana ze swojego ostrego charakteru. Lubi mówić o swoich poglądach otwarcie. W 2018 roku prowadziła swój autorski program Hardtalk, w którym rozmawiała z gwiazdami rocka polskiego i zagranicznego. Dziennikarka była redaktorką portali, takich jak: pudelek.pl, WP Gwiazdy czy WP Opinie. Kobieta również chwali się swoim nowym miejscem pracy na swoim Instagramie. Ciekawe, czy widzowie polubią ją tak, jak jej poprzedniczkę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dzień dobry tvn
instagram.com/ sanhajduk

Sandra Hajduk chwali się swoją nową pracą. Dziennikarka zbiera same gratulacje.

Dzień dobry tvn
instagram.com/ sanhajduk

Dziennikarka przeprowadziła wiele wywiadów z ważnymi osobistościami. Wygląda na to, że jej najukochańszym konikiem jest muzyka. Tu na zdjęciu z Mylesem Kennedym.

Agnieszka Jastrzębska
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS . 03.02.2017 Jubileusz 10-lecia Hotelu Ossa n/z: AGNIESZKA JASTRZEBSKA

Agnieszka Jastrzębska była bardzo lubiana przez widzów, postawiła nowej dziennikarce wysoką poprzeczkę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nieoczywisty objaw niedoboru witminy D. Łatwo go przeoczyć
  2. Kościół podporządkowuje się decyzji władz. Msze św. i pogrzeby odwołane we Włoszech
  3. Monitoring ujawnił, co robi jego żona. Gdy mąż zobaczył nagranie, od razu zadzwonił na policję
  4. Blond włosy 2020. Champagne Blonde, czy Golden Brunette? To absolutne hity w koloryzacji
  5. Emerytura Krystyny Loski jest niewiarygodnie niska. Legenda TVP nie może pozwolić sobie na zbyt wiele
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

Źródło: plotek.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl