Dzień dobry TVN pożegnali już Magdalena Mołek, Marcin Meller oraz Piotr Kraśko. Dziś, po raz pierwszy oficjalnie o końcu współpracy z popularnym programem śniadaniowym powiedziała Kinga Rusin. Dlaczego już nie DDTVN? – zaczęła dziennikarka. Gwiazda postanowiła przerwać milczenie i ujawniła prawdziwy powód odejścia. Wielu się tego nie spodziewało.

Od kiedy Piotr Kraśko zakończył współpracę z Dzień dobry TVN, widzowie spekulowali na temat przyszłości Kingi Rusin w programie. Kto pojawi się u boku dziennikarki, a może i ona odejdzie za swoim współprowadzącym? Po wielu tygodniach otrzymaliśmy ostateczną odpowiedź, i to od samej zainteresowanej.

Kinga Rusin odchodzi z Dzień dobry TVN

W życiu Kingi Rusin zajdą, a właściwie właśnie zachodzą, ogromne zmiany. Dziennikarka po 15 latach żegna się z kanapami Dzień dobry TVN. Jak się okazuje, gwiazda ma zamiar zgotować dla nas coś wyjątkowego. 

– Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję, by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? – ogłosiła Kinga Rusin. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Co teraz będzie robić dziennikarka i czy już na zawsze żegna się z widzami? Kinga Rusin zdradziła swoje plany na przyszłość. 

  1. Hanna Lis błaga o modlitwę, jest bardzo źle. ”Bądźcie proszę dzisiaj z nami”
  2. Ochotnicy pilnie poszukiwani. Ruszają testy szczepionki na COVID-19 we Włoszech

Kinga Rusin: wiem, co chcę robić i wiem czego nie chcę

Kinga Rusin ma dokładnie nakreśloną wizję swojej przyszłości zawodowej. Dziennikarka postanowiła przed sobą jasne plany i cele, których ma zamiar się trzymać. Niewykluczone, że niebawem zobaczymy ją w zupełnie nowym, autorskim programie.

– Jeśli chodzi o telewizję – wiem, co chcę robić i wiem, czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają – ogłosiła dziennikarka.

Kinga Rusin zdradziła, że chce zająć się poważniejszymi tematami i produkcją reportaży oraz dokumentów, i na pewno się z nami nie żegna! My nie możemy się doczekać, a wy?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dzień dobry TVN
@kingarusin, Instagram

Kinga Rusin odchodzi z Dzień dobry TVN. Dziennikarka wydała oficjalne oświadczenie.

Dzień dobry TVN
@kingarusin, Instagram

Gwiazda śniadaniówki wyjaśniła swoją decyzję.

Dzień doby TVN
@kingarusin, Instagram

Niewykluczone, że niebawem zobaczymy ją w nowym programie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ministerstwo Zdrowia przekazało wiadomość dla wszystkich Polaków. Chodzi o noszenie maseczek, potwierdza Kancelaria Premiera
  2. Bohaterowie programu „Nasz Nowy Dom” przeżyli prawdziwy dramat. Teraz podzielili się jednak wesołą nowiną
  3. Wiadomo, kto zastąpi Rafała i Gabriela w ”Królowych życia”. Małżeństwo wywoła wielkie zamieszanie
  4. Po latach Beata Tyszkiewicz spotkała się z ukochanym. Wzruszające, w jakich okolicznościach przyjechał do gwiazdy
  5. Polsat ostrzega Polaków. Sytuacja w kraju nagle się zmieni, trzeba się przygotować
  6. Media donoszą o dramatycznym rozstaniu Haliny Mlynkovej. Jeszcze nie tak dawno chwaliła się, że uwielbia gotować dla męża

źródło: Instagram

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.