Dzień Dobry TVN: Andrzej Sołtysik marzy o drugim dziecku. Ceniony przez wielu dziennikarz doczekał się już potomstwa ze swoją żoną, która urodziła Stasia w sierpniu 2015 roku. Niestety, kobieta jest poważnie chora- oznacza to, że ewentualna ciąża może stać pod wielkim znakiem zapytania. Czy jednak poważne schorzenie stanie na drodze do szczęścia rodziców? 

Fani TVN-u rzadko kiedy widzą Andrzeja Sołtysika z grymasem na twarzy. Nic dziwnego – gwiazda jednego z najpopularniejszych programów śniadaniowych nie może pozwolić sobie na chwilę słabości, gdy ogląda go połowa Polaków. Tymczasem dziennikarz wraz z żoną Patrycją przeżywają trudne chwile, które nie są wystawione na widok publiczny.  

Dzień Dobry TVN: Andrzej Sołtysik i jego żona marzą o potomstwie?  

Dzień Dobry TVN: Andrzej Sołtysik marzy o drugim dziecko, które byłoby owocem miłości jego i żony Patrycji Sołtysik. Portal Pudelek.pl podał informację, że ukochana dziennikarza cierpi na chorobę, która, jak sama twierdzi, odbiera jej radość z bycia kobietą. Tajemnicze schorzenie to endometrioza, utrudniająca zajście w ciążę, a w skrajnych przypadkach – nawet je uniemożliwia!

O niepłodności Patrycja Sołtysik pisała również na swoim blogu Patisoltysik.pl, który jest utrzymany w parentingowych klimatach. Tym samym podkreśla, że jedynie ingerencja lekarza mogłaby urzeczywistnić jej marzenie o kolejnym dziecku. Czytając jej wpisy można wywnioskować, że macierzyństwo jest dla niej bardzo ważną lekcją życiową, którą chciałaby kontynuować.

Andrzej Sołtysik: żona 

Żona Andrzeja Sołtysika jest mamą na pełen etat, o czym informuje i przekonuje jej konto instagramowe. To właśnie tutaj często dzieli się z fanami swoimi spostrzeżeniami na temat dzieci, ubranek, czy żywności dla maluchów. Oprócz tego bardzo często możemy tu trafić na samego Andrzeja Sołtysika, który chętnie pozuje na tle kwitnących w ogrodzie drzew, czy różnych eventach. Wyglądają na bardzo szczęśliwych, nie dziwimy się więc ich marzeniom o kolejnym potomstwie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Piotr Polk nigdy nie doczekał się biologicznych dzieci: „Brak mi dzieci z mojej krwi…”  
  2. Mama Katarzyny Bondy zmarła na nowotwór. „Odeszła szybko, gwałtownie”  
  3. Magda Cielecka z partnerem! To 16 lat młodszy przystojniak i ZNANY aktor!

ZOBACZ ZDJĘCIA:  

Dzień Dobry TVN Andrzej Sołtysik
Fot.: pati_soltysik/ Instagram 

Żona Andrzeja Sołtysika jest bardzo szczęśliwą mamą. Wychowuje synka Stasia razem z dziennikarzem.

Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.