Dzień Dobry TVN: gwiazda programu adoptowała dziecko! Kto postanowił dać szansę na nowe życie samotnej dziewczynce? Trzeba pomagać – mówi otwarcie dziennikarka.

Gwiazda TVN właśnie adoptowała dziecko! Zaskakującą nowiną podzieliła się w programie śniadaniowym podczas rozmowy z Szymonem Hołownią. Prowadząca Dzień Dobry TVN wyznała, że jest teraz mamą nie dwójki, a trójki dzieci!

Magda Mołek adoptowała dziecko 

Choć dziennikarka rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego i raczej nie opowiada o tym, co się u niej dzieje, tym razem postanowiła naprawdę nas zaskoczyć. Magda Mołek w najnowszym wydaniu Dzień Dobry TVN przyznała, że adoptowała dziecko! Nikt nie spodziewał się takiej informacji, zwłaszcza że dziennikarka dopiero niedawno została mamą po raz drugi. Teraz okazuje się, że Magda Mołek ma jeszcze jedną pociechę pod opieką!

Gwiazda Dzień Dobry TVN wyznała, że jest mamą trojga w najnowszym wydaniu programu! Pojawił się w nim Szymon Hołownia, który w studio opowiadał o swojej pomocy dzieciom w Afryce. Podczas rozmowy Magda Mołek powiedziała, że również pomaga ludziom w potrzebie, po czym wyznała, że adoptowała córkę! Spodziewaliście się, że dziennikarka ma pod swoimi skrzydłami jeszcze jedną pociechę?

Prowadząca Dzień Dobry TVN adoptowała córkę

Ledwie w czerwcu zeszłego roku na świat przyszedł mały Stefan, teraz dziennikarka zaskoczyła nas informacją o kolejnym dziecku! Co powiedziała Magda Mołek w rozmowie z Szymonem Hołownią? To wyznanie było zupełnie nieoczekiwane!

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Muszę się przyznać do czegoś. Szymonowi już powiedziałam. Od wczoraj mam córeczkę. Śliczną dziewczynkę, którą adoptowałam za pośrednictwem internetu w waszej wspaniałej Fundacji Kasisi. Bianka ma 7 miesięcy i mam nadzieję, że będzie rosła zdrowo. Jest wspaniała. Mam już dwóch synów i córeczkę. Polecam państwu ten rodzaj pomagania – wyznała Mołek w Dzień Dobry TVN.

Kto by się spodziewał, że dziennikarka zdecyduje się na trzecie dziecko? Myślicie, że wkrótce zobaczymy Magdę Mołek z małą Bianką? Gratulujemy takiej odważnej decyzji i trzymamy kciuki za mamę!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dzień dobry tvn
instagram.com/magda_molek

Magda Mołek adoptowała dziecko!

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.