Pojawiła się nowa prowadząca weekendowego wydania popularnego programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Widzowie nie kryją zaskoczenia i radości. U boku Marcina Mellera stanęła znana dziennikarka. Tym razem wybór padł na Jolantę Pieńkowską. Widzowie są zachwyceni, co udowadniają liczne komentarze internautów. 

Dzień Dobry TVN to bez wątpienia najpopularniejszy program śniadaniowy w Polsce. Producenci DDTVN cały czas starają się zaskoczyć swoich widzów. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Magda Mołek nie została na stałe w programie, a u boku Marcina Mellera każdego tygodnia gości inna prowadząca. Tym razem wybór padł na lubianą dziennikarkę Jolantę Pieńkowską. Internauci są zachwyceni.

Dzień Dobry TVN: Jolanta Pieńkowska u boku Marcina Mellera

Jolanta Pieńkowska pojawiła się u boku Marcina Mellera. To nie jest jej pierwszy raz w popularnej śniadaniówce. Od 2006 do 2014 roku, w duecie z Robertem Kantereitem, regularnie gościła na antenie Dzień Dobry TVN. Jej obecność w śniadaniówce wywołało wśród widzów niemały zachwyt. Na profilu społecznościowym programu pojawiło się wiele pozytywnych wpisów.

– Uwielbiam p. Jolantę, jest wspaniała. Jako dziecko jej wydanie „Wiadomości” oglądałam i nikt p. Jolanty nie przebił jak do tej pory – możemy przeczytać w mediach społecznościowych.

– Jak dobrze, że Jola Pieńkowska wróciła do DDTVN. Aż się nie chce przełączać kanału. Można słuchać i słuchać! Osoba, która ma wielką wiedzę i merytorycznie podchodzi do rozmowy. Niech wróci na stałe – napisała inna internautka.

Również Karolina Korwin-Piotrowska pochwaliła wybór producentów Dzień Dobry TVN.

– No nareszcie. Jedna z niewielu pozostałych na placu boju dziennikarek a nie celebrytek. Brawo @dziendobrytvn – napisała dziennikarka, Karolina Korowin-Piotrowska.

Niestety, Jolanta Pieńkowska pojawiła się tylko na jeden weekend. Myślicie, że pozytywne głosy fanów przekonają producentów Dzień Dobry TVN do tego, aby została tam na stałe?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kochały ją miliony Polaków. Zmarła w biedzie
  2. Kuchenne Rewolucje przyłapane na OSZUSTWIE!? Widzowie są wściekli
  3. Jak wyglądać świetnie po czterdziestce? Mamy dla was 5 prostych porad
  4. Dramat Foremniak. Prywatne życie było dla niej koszmarne

 

Poprzedni artykułWzruszające. Co powiedział książę Harry, gdy dowiedział się, że jego mama NIE ŻYJE?
Następny artykułPowody, dla których mężczyźni wolą kobiety po 40-stce