Dzień Dobry TVN: znane są nazwiska nowych prowadzących? Po odejściu Mołek i Mellera TVN ma już dwa mocne typy! To osoby od dawna związane ze stacją, które mają już swoje grono fanów. O kim mowa?

Dzień Dobry TVN: produkcja już znalazła kogoś na miejsce Magdy Mołek i Marcina Mellera? Ich nieoczekiwanie odejście z programu było zaskoczeniem nie tylko dla widzów, ale także dla pozostałych prowadzących. Wygląda na to, że władze stacji już wiedzą, kto ich zastąpi!

Dzień Dobry TVN: zmiany prowadzących

Gdy Magda Mołek za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że po 15 latach odchodzi z Dzień Dobry TVN, widzowie przeżyli szok. Sama Kinga Rusin nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Razem z Magdą z programu zdecydował się odejść Marcin Meller. Choć już od jakiegoś czasu plotkowało się o zmianie składu prowadzących, to nikt nie typował akurat tych dwóch nazwisk.

Miejsce Mołek i Mellera mają zająć aż dwie pary prowadzących. Stacja nie wydała jeszcze ostatniego komunikatu, zapewne ujawni nowe nazwiska dopiero w ostatniej chwili. Fakt jednak dotarł do osoby, która zdradziła szczegóły na temat nowego składu DDTVN! O kim mowa?

Dzień Dobry TVN: nowi prowadzący

Jak dowiedział się Fakt, jedną z poważnych kandydatek na stanowisko prowadzącej jest Małgorzata Ohme. Widzowie TVN7 doskonale znają ją z programów BigBrother i Aplauz, Aplauz. Kim jest Małgorzata Ohme? To dziennikarka i psycholożka. Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie. Prowadzi własny portal skierowany do kobiet. Kto miałby zająć miejsce obok Małgorzaty Ohme? Według źródła, na które powołuje się Fakt, jej partnerem może zostać Filip Chajzer.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– To była naturalna kolej rzeczy. Skoro Małgosia zachwyciła swoich szefów oraz telewidzów, a przy tym wspaniale uzupełniała się z Filipem w programie Big Brother nocą, to żal byłoby rozdzielać taki duet – czytamy na fakt.pl.

Na razie jednak nie są to potwierdzone informacje. Według wielu portali szansę na poprowadzenie Dzień Dobry TVN mają także między innymi Anna Wendzikowska, Gabi Drzewiecka, Ula Chincz, a nawet Anna Lewandowska. Najprawdopodobniej w sierpniu będą testowane nowe pary, a dopiero we wrześniu dowiemy się, kto na stałe zostanie w programie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dzień Dobry TVN
instagram.com/gosiaohme

Małgorzata Ohme to mocna kandydatka na stanowisko prowadzącej DDTVN!

Dzień Dobry TVN
instagram.com/filip_chajzer

Razem z panią psycholog program miałby poprowadzić Filip Chajzer!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Piękna aktorka nago! Ma 54 lata, wygląda na swój wiek?
  2. Edyta Herbuś w samym biustonoszu na Instagramie. Fanka: „W życiu takiego zdjęcia bym nie wstawiła do sieci”
  3. Marta Wierzbicka wzięła ślub? Fani wypatrzyli na jej palcu obrączkę!
  4. Film o Annie Przybylskiej jednak nie powstanie? „Zamieszanie niewątpliwie zaszkodziło”
  5. Jaką dietę stosuje Jolanta Kwaśniewska? Dzięki kilku prostym zasadom od lat utrzymuje zgrabną sylwetkę

Źródło: fakt.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.