Dzień Dobry TVN ma nowego prowadzącego! W sobotnim wydaniu zadebiutował u boku Kingi Rusin. Internauci byli zachwyceni. Wakacyjne wydanie programu ma zaskoczyć jeszcze nie raz.

Dzień Dobry TVN przygotował dla widzów niespodziankę. Tym razem w sobotnim wydaniu programu zabrakło kogoś ze stałego duetu prowadzących. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia. Oglądaliście?

Dzień Dobry TVN: nowy prowadzący

W sobotni poranek widzów TVN powitała nietypowa para: Kinga Rusin i… Filip Chajzer! Nowy prowadzący zastąpił Piotra Kraśkę, który zwykle pojawiał się w weekendowych odcinkach. O zmianie mogliśmy się dowiedzieć także z mediów społecznościowych prowadzących i oficjalnego profilu Dzień Dobry TVN.

– Taka sytuacja, taka para prowadzących. Oglądajcie nas w wakacje, bo nie tylko składy prowadzących będą niecodzienne — czytamy na oficjalnym Instagramie programu.

Na razie producenci śniadaniówki nie zdradzili, co nowego jeszcze będziemy mogli zobaczyć, ale przyznajemy, że jesteśmy zaintrygowani. Widzowie programu natomiast są zachwyceni nowym prowadzącym.

-Super. Najbardziej mi się podobało, jak rządziłeś w kuchni, wcinając to jedzenie i próbując coś powiedzieć!

-Jak dla mnie rewelacyjnie się sprawdzasz!

Podobnych komentarzy jest mnóstwo! Okazuje się, że Filip poradził sobie genialnie, a widzowie chcą częściej widzieć go w roli prowadzącego. Niedawno zakończył pełnienie funkcji gospodarza w Big Brotherze. Czy zostanie prowadzącym Dzień dobry TVN na stałe?

Dzień Dobry TVN: prowadzący

Kinga Rusin i Piotr Kraśko wspólnie prowadzili program w weekendy od 16 kwietnia 2016 roku. Kinga Rusin pojawia się w Dzień Dobry TVN już od 14 lat! Na początku w roli prowadzącego towarzyszył jej Marcin Meller, który obecnie partneruje Magdzie Mołek.

W dni powszednie widzowie mogą oglądać Dorotę Wellman w duecie z Marcinem Prokopem, Annę Kalczyńską z Andrzejem Sołtysikiem oraz Huberta Urbańskiego i Annę Lewandowską. Program od lat zdobywa sympatię widzów, którzy wyczekują, aby znowu zobaczyć swoich ulubionych prowadzących. Kogo jeszcze chcielibyście zobaczyć w roli prowadzących Dzień Dobry TVN?

ZOBACZ ZDJĘCIA FILIPA CHAJZERA:

dzień dobry TVN
instagram.com/filip_chajzer/

Filip Chajzer pojawił się w roli prowadzącego Dzień Dobry TVN!

dzień dobry tvn
instagram.com/filip_chajzer/

Widzowie są zachwyceni widząc Filipa w sobotni poranek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda podjęła ważną decyzję. „Przestałam pić alkohol, bo mój mąż nie pije”
  2. 57-letni Cezary Pazura pokazał umięśnione ciało. Fani są zachwyceni
  3. Zanim trafił do „The Voice” i „Koła Fortuny” był wziętym zapaśnikiem. Jak Rafał Brzozowski trafił do TVP?
  4. Znana aktorka z „M jak miłość” miała raka piersi. Mogła liczyć na wsparcie kolegów z planu
  5. Pytania za milion w „Milionerach”. Sprawdź, czy miałbyś szansę na główną wygraną

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl