Od jakiegoś czasu w sieci krążą plotki dotyczące rzekomego angażu Małgorzaty Rozenek w „Dzień Dobry TVN”. Okazuje się, że popularna prezenterka może być szykowana jako następczyni jednej z obecnych prowadzących. Kogo?

Raczej nie jest to osoba, którą podejrzewano by o odejście ze stacji. Sama zresztą powtarzała, że jest bardzo szczęśliwa z szansy na prowadzenie śniadaniówki TVN, którą otrzymała od wcześniejszego szefostwa stacji. Teraz jednak w zarządzie zapanowała rewolucja.

Małgorzata Rozenek jednak poprowadzi „Dzień Dobry TVN”? Zaskakujące doniesienia

Odejście Edwarda Miszczaka spowodowało niemały zamęt — już wiadomo, że zmianie ulegną dotychczasowe nawyki, jeśli chodzi o program, m.in. do łask wrócą występy kabaretowe, które nie cieszyły się przychylnością dotychczasowego dyrektora. Czy możemy się także spodziewać roszad w ekipie „Dzień Dobry TVN”?

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek ma chrapkę na posadę „twarzy stacji”. Redakcji „Pudelka” udało się ustalić, że celebrytka już od kilku miesięcy prowadziła rozmowy z Polsatem, które nie doszły jednak do skutku, gdyż, jak miało stwierdzić źródło, otrzymała kontrpropozycję z TVN.

W niedawnym podcaście „WojewódzkiKędzierski” gwiazda przyznała, że jej marzeniem jest poprowadzić program „Dzień dobry TVN”. Dodała też, że w roli swojego partnera widzi męża, Radosława Majdana i zaznaczyła, że nie wyobraża sobie, aby mogła partnerować jej kobieta. Do tej pory jednak doniesienia o jej zatrudnieniu pozostawały w sferze plotek.

Kogo w „Dzień Dobry TVN” miałaby zastąpić Małgorzata Rozenek?

Tymczasem w stacji zaszły wielkie zmiany, wszyscy spodziewają się roszad i coraz głośniej mówi się o tym, że Rozenek ma nie tyle dołączyć do grona prowadzących „Dzień Dobry TVN”, ile… zastąpić jednego z prezenterów. 

O swoją posadę boi się bowiem Małgorzata Ohme. W rozmowie z w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle dziennikarka wprost przyznała, że swoją posadę zawdzięcza Miszczakowi i nieraz zastanawiała się, jakim cudem zdołała utrzymać się w telewizji przez ostatnie trzy lata.

Aż trudno mi uwierzyć, że to już są trzy lata, ale co roku, jak dostaję grafik „Dzień Dobry TVN” i jesteśmy z Filipem dalej, to myślę sobie: wow, super, już minął kolejny rok. To dla mnie jest w ogóle dar, że dostałam tę posadę i że się już tyle w niej utrzymałam – wyznała.

W mediach pojawiają się doniesienia, że to właśnie Małgorzata Rozenek zastąpi swoją 43-letnią imienniczkę na planie „Dzień Dobry TVN”. Jeśli okazałyby się z prawdą, marzenie o prowadzeniu śniadaniówki u boku męża musiałaby raczej włożyć pomiędzy bajki.

Małgorzata Rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek
Małgorzata Rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Rozenek-Majdan w „Tańcu z gwiazdami” zarobi fortunę. Tyle dostanie za jeden odcinek
  2. „Nasz nowy dom”: Kim naprawdę jest Martyna Kupczyk? Pani architekt jest bardzo ciekawą postacią
  3. „Sanatorium miłości”: Nina Busk przed śmiercią miała dwa życzenia. Chodziło o jej pogrzeb

Źródło: Pomponik, Onet

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl