Dzień Dobry TVN: Kinga Rusin pokazała się nago. Jej kolega uwielbia ją nie tylko za poglądy, ale też za wygląd. Piotr Kraśko jest zachwycony i nie szczędzi komplementów koleżance z programu: Naprawdę jej ciało wygląda świetnie! 

Dzień Dobry TVN: prowadząca programu rozebrała się w słusznej sprawie. Chcąc zwiększyć świadomość Polaków w sprawach związanych z ekologią, zgodziła się na nagą sesję w Vivie. Spotkała się z wieloma komentarzami, ale ten musiał sprawić, że zrobiło jej się wyjątkowo miło.

Dzień Dobry TVN: Kinga Rusin nago

Pomimo wielu propozycji Kinga Rusin nigdy nie zgadzała się na rozbierane sesje. Dopiero gdy zaproponowano jej nagie zdjęcia połączone z promowaniem słusznych idei, zgodziła się.

– Zróbmy tyle z małych eko-kroków, ile możemy i myślmy o następnych! – pisała na Instagramie.

Zdradziła też, w jaki sposób codziennie dba o naszą planetę. Kinga Rusin między innymi nie je mięsa, segreguje śmieci, unika długich kąpieli i pije wodę z kranu. Dlaczego przyjęła propozycję odważnej sesji? Magazyn całe wydanie najnowszego numeru poświęcił ekologii. Dziennikarka nie mogła nie poprzeć tej inicjatywy. Trzeba przyznać, że nie tylko na okładce wygląda świetnie! Często pokazuje zdjęcia bez makijażu, co wzbudza podziw wśród jej fanów. Czyżby prezenterka była chodzącą reklamą własnych kosmetyków?

Piotr Kraśko o Kindze Rusin

Piotr Kraśko także jest pod wrażeniem urody swojej koleżanki. Udzielił wywiadu dziennikarzowi Faktu, a na temat Kingi wypowiadał się w samych superlatywach. Docenia nie tylko jej zaangażowanie w ekologię, ale również jej piękne ciało. Zdradził, że kilka razy widział Kingę na wakacjach i jego zdaniem nigdy nie wyglądała lepiej. 

Dziennikarz przyznał też, że na temat nagiej sesji Kingi Rusin rozmawiał z naczelnym Playboya. Jego zdaniem wcześniej nie było zbyt ważnego powodu, aby gwiazda TVN mogła się rozebrać. Dodał także, że chciałby pójść w ślady koleżanki z pracy i zamienić auto na bardziej przyjazne środowisku. Dziennikarz cieszy się, że między innymi dzięki Kindze, coraz więcej osób ma świadomość nadciągającego kryzysu klimatycznego!

ZOBACZ ZDJĘCIA KINGI RUSIN:

Dzień dobry TVN
viva.pl

Kinga Rusin nago zaprezentowała się na okładce magazynu.

Dzień dobry TVN
instagram.com/kingarusin

Piotr Kraśko jest oczarowany jej wyglądem! Dziennikarce z pewnością musiało być miło.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż Urszuli zmarł w 2001 roku. Długo walczył ze złośliwym nowotworem
  2. Barbara Kurdej-Szatan z mężem w „Tańcu z Gwiazdami”. Super Express potwierdza udział gwiazdorskiego duo
  3. Joanna Koroniewska skrytykowana za karmienie piersią półtorarocznej córki. „Zajmijmy się w końcu SWOIM życiem”
  4. Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu
  5. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?
Poprzedni artykułBeata Pawlikowska opublikowała zdjęcie, które wywołało wśród internautów burzę. „Bardzo niezręczny wpis”
Następny artykułJak oszczędzać pieniądze? 20 skutecznych sposobów
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.