Dzień Dobry TVN może pochwalić się nową prowadzącą, która została wybrana na zastępstwo ciężarnej Magdy Mołek. Jest nią Jolanta Pieńkowska, która nie cieszy się zbyt dużą sympatią widzów, jednak w niedzielnym programie śniadaniowym rozbawiła gości do łez. Czy tym zyska sobie sympatię fanów programu? 

Na program Dzień Dobry TVN spadła lawina negatywnych komentarzy, kiedy do wiadomości podano, że na antenie znów pojawi się Jolanta Pieńkowska. Dziennikarce zarzucano, że nie dopuszczała swoich gości do głosu i źle odnajdywała się w roli prowadzącej – pisaliśmy o tym tutaj. W niedzielnym programie Pieńkowska zaliczyła wpadkę, która rozbawiła gości do łez. Być może to pomoże zbudować jej pozytywny wizerunek, który zacznie być dobrze odbierany przez widzów.

Dzień Dobry TVN: Zabawna wpadka Pieńkowskiej

W niedzielę na kanapie Dzień Dobry TVN zasiadł Antek Smykiewicz ze swoim rodzeństwem. Piosenkarz może pochwalić się bardzo liczną rodziną, a prowadzący chcieli dowiedzieć się, jak wygląda życie w wielodzietnej rodzinie.

Niedzielne wydanie prowadziła nowa prowadząca – Jolanta Pieńkowska oraz jej partner Marcin Meller. Gospodarze programu mieli przeprowadzić rozmowę z Antkiem i jego rodzeństwem, aby poznać ich życie rodzinne. Smykiewicz ma 4 braci oraz 5 sióstr, a w studiu pojawiło się sześciu reprezentantów ich rodziny. Jolanta Pieńkowska chciała zapytać Klarę, jak to jest być najmłodszą, a ich rozmowa z pewnością przejdzie do historii Dzień Dobry TVN.

– Klara, jak to jest być najmłodszą? Znaczy jest jeszcze Paweł niestety –  zapytała Pieńkowska.

Niestety?! – nie kryła zdziwienia i rozbawienia rodzina Smykiewiczów oraz Marcin Meller.

Jolanta Pieńkowska natychmiast zrozumiała, jak dwuznacznie zabrzmiały jej słowa i usiłowała wyjaśnić gościom, że nie miała nic złego na myśli.

– Niestety – w tym sensie, że ona nie jest najmłodsza – tłumaczyła dziennikarka.

Goście Dzień Dobry TVN wykazali się ogromnym poczuciem humoru i nie byli w stanie opanować śmiechu. Pieńkowska z pewnością nie zaliczy tego odcinka programu do udanych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Co się dzieje z Johnym Deppem? Fani zatrwożeni jego wyglądem
  2. Anna Mucha nigdy tego nie zrobiła! Fani są zaskoczeni
  3. Przed śmiercią błagała o pomoc. Irena Kwiatkowska przez lata była ofiarą

Źródło: plotek.pl