Dzień Dobry TVN to program śniadaniowy, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Niestety twórcy programu postanowili w bardzo negatywny sposób zaskoczyć fanów i wprowadzili zmianę, która mało komu przypadła do gustu. Czy Dzień Dobry TVN starci widzów przez tę nietypową zmianę? 

TVN jest telewizją, która stara się badać potrzeby widzów i swoje zmiany dostosowywać do ich gustu. Inaczej stało się w tym przypadku i telewizja postawiła na bardzo odważną zmianę, która już spotkała się z wielkim oburzeniem i krytyką. Do informacji publicznej trafiła wiadomość, że na antenę programu powróci Jolanta Pieńkowska, która nie cieszy się sympatią wśród fanów programu. Dziennikarka była jedną z pierwszych prowadzących program śniadaniowy, jednak jej zachowanie bardzo nie podobało się widzom, którzy zauważyli, że Pieńkowska nie dopuszcza do głosu gości i ciągle im przerywa.

Dzień Dobry TVN wprowadziło zaskakującą zmianę

Od dłuższego czasu Jolantę Pieńkowską można było obserwować w Faktach z zagranicy, które prowadziła dla telewizji TVN24 BiS. Dziennikarka powróci do Dzień Dobry TVN ze względu na ciążę Magdy Mołek, którą w tym czasie ma zastąpić. Ta zmiana bardzo podzieliła widzów, którzy śledzą program.

– No nareszcie. Jedna z niewielu pozostałych na placu boju dziennikarek a nie celebrytek. Brawo @dziendobrytvn – napisała wyraźnie zadowolona ze zmiany Karolina Korwin – Piotrowska.

Zupełnie innego zadania są internauci, którzy swoją opinię na temat powrotu Pieńkowskiej do programu, wyrazili w bardzo negatywnych słowach:

– O nie! Przez tą Panią odpuszczę niedzielne DDTVN. Po co te kombinacje. Ula Chincz zastąpi świetnie Magdę Mołek.

–  Samo to, że została oddalona do innej stacji pokazuje to że jest mniej lubiana… Nie no proszę nie tłumaczyć jej wykształceniem albo innymi predyspozycjami zawodowymi … Ja mało kto lubił!!! Była na nią nagonka… za to ze traktowała z GÓRY ludzi.

Wyrażali swoją opinię niezadowoleni internauci. Również uważacie, że Jolanta Pieńkowska nie powinna wrócić na antenę Dzień Dobry TVN? Czekamy na wasze opinie! 😉

ZOBACZ TEŻ:

  1. Co się dzieje z Johnym Deppem? Fani zatrwożeni jego wyglądem
  2. Anna Mucha nigdy tego nie zrobiła! Fani są zaskoczeni
  3. Przed śmiercią błagała o pomoc. Irena Kwiatkowska przez lata była ofiarą

Źródło: pikio.pl

Poprzedni artykułCo się dzieje z Johnym Deppem? Fani zatrwożeni jego wyglądem
Następny artykułTo ten człowiek wyciągnął Tomasza Komende z więzienia. Zawdzięcza mu życie