Dziś obchodzimy Dzień Dziecka. Z tej okazji wiele gwiazd decyduje się na sentymentalne wpisy w mediach społecznościowych, przy okazji których chwalą się one swoimi zdjęciami z dzieciństwa. Na taki post już w przeszłości zdecydowała się Marta Manowska.

Od jakiegoś czasu o prezenterce jest naprawdę głośno i to z kilku powodów, zarówno tych sercowych, jak i zawodowych. Powszechnie wiadomo, że w pracy jej się wiedzie. A jak wygląda jej życie miłosne?

Jak wyglądała Marta Manowska w dzieciństwie?

Prowadząca „Sanatorium miłości” wrzuciła jakiś czas temu archiwalne zdjęcie, które wygląda tak, jakby pierwotnie miało być przeznaczone do jakiegoś szkolnego albumu lub legitymacji. Na fotce widzimy wesoło uśmiechniętą, uroczą dziewczynkę o blond włosach. Ci, którzy widują Martę Manowską w telewizji regularnie, z pewnością ją poznali. Dziś jest już oczywiście dorosłą, piękną kobietą, ale mimika jej twarzy niewiele się zmieniła. Już wtedy dobrze widoczny był jej szeroki i radosny uśmiech. Zdjęcie zrobiło furorę wśród obserwujących.

– Uroczy uśmiech od ucha do ucha pozostał do dziś zachwyca się jedna z fanek.

– Piękna dziewczynka. Śliczny uśmiech — dodaje inna komentująca.

Warto przypomnieć, że w ostatnim czasie wokół Marty Manowskiej naprawdę wiele się dzieje. Ta bowiem co chwilę pojawia się w najpopularniejszych programach Telewizji Polskiej. Show, które prowadzi, zawsze są chętnie oglądane. Poza wyżej wspomnianym programem miłosnym dla seniorów można ją ujrzeć także w „The Voice Senior” oraz „Rolnik szuka żony”. Drugi z wymienionych programów zagwarantował jej wielką popularność – prowadzi go już od wielu lat. Mało tego, wczoraj odebrała za niego „Telekamerę”.

Zresztą, nie tylko kwestie zawodowe Manowskiej interesują widzów. Ci chcieliby też wiedzieć co u niej, szczególnie w sprawach sercowych. Marta jednak bardzo dba o swoją prywatność i w tym temacie praktycznie się nie wypowiada. Jakiś czas temu w mediach wielokrotnie sugerowano, że może być w związku z Robertem Bodziannym, bratem uczestnika programu „Rolnik szuka żony”. Po zdjęciach w ich mediach społecznościowych można było bowiem wnioskować, że wybrali się na wspólną podróż po Ameryce Środkowej.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zapadła decyzja w sprawie „Świata według Kiepskich”. Jest oświadczenie Polsatu, głos zabrała Nina Terentiew
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Miał być ślub, nagle wszystko się zmieniło. Ewa Kasprzyk przekazała wieści dot. swojego życia

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl