Najciekawsze oferty z działu elektronika

Dla miłośników muzyki i dobrego brzmienia, doskonałym prezentem będą słuchawki. SONY [słuchawki SONY sprawdź niższe ceny] wyprodukowało jeden z najlepszych modeli słuchawek bezprzewodowych z aktywną redukcją szumów, co przydaje się, kiedy jesteśmy zmuszeni pracować w głośnym pomieszczeniu, lub po prostu nie lubimy hałasu. Dla osób lubiących mocne basowe brzmienie polecamy słuchawki SONY MDR-XB [sprawdź cenę] z głęboko wzmocnionym basem. 

Jeśli chodzi o słuchawki polecane dla osób aktywnych fizycznie, warto zdecydować się na model dousznych słuchawek od JBL w wersji bezprzewodowej oraz przewodowej [klik].        

Ceny niższe nawet o 70% Superoferty z działu elektronika dostępne TUTAJ [KLIK] 

Najciekawsze oferty z działu rekreacja 

Dobra wiadomość dla osób planujących zakup hulajnogi elektrycznej. Teraz w atrakcyjnej supercenie topowy model: hulajnoga XIAOMI MiJia 365 Pro [sprawdź niższą cenę] o mocy silnika 300 W. Wersja o mocy 250 W [zobacz w sklepie] także dostępna jest teraz w niższej cenie. 

Jeżeli twoje dziecko po raz kolejny pyta, czy może sobie kupić rybkę, to ma na myśli kultową małą deskorolkę. Deskorolka rybka [zobacz produkt] jest lekka i nieduża. Ciekawostka: taka mini deskorolka to jeden z ulubionych gadżetów w korporacjach o dużych, otwartych przestrzeniach i swobodnej atmosferze. 

Absolutnym hitem sprzedaży jest elektryczna deskorolka KAWASAKI [zobacz online]. Ten ultra futurystyczny model teraz dostępny jest w niższej cenie.    

Superoferty z działu rekreacja dostępne TUTAJ [KLIK]  

Poprzedni artykułTragedia na Podlasiu, 14-letnia dziewczynka dokonała samopodpalenia. Wiemy, w jakim jest stanie
Następny artykułNorbi pokazał żonę. Marzena jest trzecią żoną gwiazdora. Piękna?