Dzisiaj Dzień Kobiet, zatem nie mogło zabraknąć życzeń skierowanych przez prezydenta do wszystkich przedstawicielek płci pięknej w Polsce. Głowa państwa, a także pracownicy Kancelarii Prezydenta nagrali specjalne wideo, które otwierają słowa męża Agaty Dudy. Nagranie stało się hitem.

Piękne życzenia z okazji Dnia Kobiet złożyli wszyscy członkowie Kancelarii Prezydenta z głową państwa na czele. Prezydent podziękował kobietom za trud i ciepło, które ofiarują mężczyznom. 

Andrzej Duda złożył życzenia z okazji Dnia Kobiet

Na oficjalnym Twitterze Kancelarii Prezydenta pojawiło się nagranie, na którym Andrzej Duda i jego współpracownicy składają płci pięknej najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet. Wideo w bardzo szybkim tempie rozeszło się po sieci, a użytkownicy medium regularnie podają je dalej. Jako pierwszy życzenia złożył prezydent.

– Dziękujemy wszystkim paniom wspaniale wykonującym swoje zadania zawodowe. Za cierpliwość, za ciepło, za fachowość, za wszystko, co na co dzień nam ofiarujecie – powiedział na nagraniu Andrzej Duda.

Dzień Kobiet, jest idealnym momentem do podziękowania kobietom za trud, który wkładają w rozwój polskiego społeczeństwa. Równie wzruszający był opis, który dodano do wzruszającego nagrania przygotowanego przez Kancelarię Prezydenta.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

– Życzymy wszystkim Paniom wielu nowych sukcesów – ale też zasłużonego wytchnienia, dobrego zdrowia, szczęścia i harmonii w gronie kochających bliskich oraz spełnienia wszelkich planów i marzeń. Wszystkiego dobrego! – czytamy.

Kancelaria Prezydenta składa życzenia z okazji Dnia Kobiet

Poza głową państwa w nagraniu możemy usłyszeć nagrania kilku członków Kancelarii Prezydenta. Co ciekawe, nie byli to jedynie mężczyźni. Byli to: Tomasz Kulikowski, Dawid Drabik, Grażyna Ignaczak-Bandych (Szef Kancelarii Prezydenta RP), Barbara Brodowska-Mączka, Paweł Soloch, Błażej Spychalski, Marta Ogonowska-Polkowska, Łukasz Rzepecki, Paweł Szrot i Aleksandra Wicik.

Szefowa Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Grażyna Ignaczak-Bandych złożyła kobietom następujące życzenia:

Życzę wiary w nieograniczone możliwości, które drzemią w kobietach.

A teraz porada dla mężczyzn. Jeśli w dalszym ciągu nie mieliście pomysłu, co kupić swojej ukochanej na Dzień Kobiet, to służymy pomocą. Klikając w >ten< artykuł znajdziecie najlepsze prezenty, jakie możecie sprawić płci przeciwnej z okazji tego wyjątkowego dnia. Jeśli nie znaleźliście nic interesującego, to odsyłamy was >tutaj<.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: twitter.com

Poprzedni artykułMeghan Markle miała myśli samobójcze. ,,To była ciągła walka”
Następny artykułKlaudia El Dursi drży o zdrowie syna, pokazała zdjęcie ze szpitala. Gwiazda prosi o pomoc
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl