Dzień Pocałunku – to właśnie dzisiaj! Światowy Dzień Pocałunku przypada na 6 lipca. Nic dziwnego – w końcu to gorący, wakacyjny miesiąc. W powietrzu wiszą letnie romanse, romantyczne spacery nad rzekę i wieczorne randki przy świetle księżyca – aż chce się całować! Tych, którzy są w szczęśliwych związkach, zapewne ucieszy dzisiejsze święto. Single jednak również nie powinni być zmartwieni, a podzielić się całusem z rodziną i przyjaciółmi.

Całowanie pozytywnie wypływa na naszą psychikę, i jest wyjątkowo przyjemne. W związku z tym warto dziś świętować! Kogo obdarzysz swoim pocałunkiem?

dzień pocałunku
fot. Pixabay.com

Ps. Nie martwcie się, powodów do świętowania, i całowania, będzie jeszcze sporo. Dzień pocałunków obchodzimy także 28 listopada i 28 grudnia. Udanego świętowania!

Poprzedni artykułTragedia, matka przejechała 15-miesięczne dziecko. Do ostatnich chwil próbowała ratować córeczkę
Następny artykułBabcia zamarła ze strachu, kiedy wielkie pitbulle zaczęły szczekać na wnuki. Już po chwili odkryła porażającą prawdę
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.