Dziennikarka, była wiceprezydent miasta, znana i ceniona działaczka społeczna nie żyje. Portal se.pl, przekazał dramatyczne informacje, które zasmuciły tysiące Polaków. Polska straciła doskonale wykształconą, niosącą zawsze pomoc osobę. 

Dziennikarka, wiceprezydent Tarnowa nie żyje. Wiadomość o jej nagłej śmierci zaskoczyła wielu Polaków, kobieta miała zaledwie 57 lat. Niestety chorowała na nowotwór jelita grubego.

Dziennikarka Dorota Skrzyniarz nie żyje

Śmierć Doroty Skrzyniarz poruszyła wszystkich. Jako działaczka społeczna, wiceprezydent miasta Tarnowa i ceniona dziennikarka była bliska wielu osobom. Niestety nowotwór jelita grubego miał przerzuty do płuc i mózgu. Kobieta zmarła w wieku 57 lat. W internecie miała miejsce zbiórka na jej leczenie, wszyscy mieli nadzieję, że Dorotę Skrzyniarz uda się uratować.

Ogromny smutek czują też jej liczni uczniowie. Była wiceprezydent Tarnowa pracowała jako nauczycielka i wychowawczyni przez wiele lat, między innymi w: w Zespole Szkół Budowlanych i w Szkole Podstawowej nr 24 w Tarnowie.

  1. Był jedną z najbliższych osób Kory. Właśnie poinformowano o jego śmierci, fani artystki są załamani
  2. Kinga Duda otrzymała niespodziewany, bolesny cios. Te słowa na pewno dotrą do Pałacu Prezydenckiego
  3. Skandal, Magda Gessler przesadziła. Biedna kelnerka zalała się łzami, właściciel restauracji palił się ze wstydu

Kim była Dorota Skrzyniarz?

Dorota Skrzyniarz była historykiem, skończyła historię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Później kształciła się dalej m.in. na studiach podyplomowych z zarządzania firmą i administracją w Wyższej Szkole Biznesu. Swoją wiedzę wykorzystywała w pracy dziennikarskiej radia MAKS, gdzie prowadziła audycje zajmujące się gospodarką i ekologią.

W 2002 roku została szefową biura public relations w Zakładach Azotowych. Jako wiceprezydent Tarnowa piastowała to stanowisko w latach 2006-2014. Na razie nie podano terminu uroczystości pogrzebowych.

Niestety, to niejedyne smutne informacje, jakie dziś obiegły media. Nie żyje wieloletni przyjaciel polskiej wokalistki, Kory.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażająca
  2. 345 osób straciło życie. Dramatyczna wiadomość z Polski, ujawnili tegoroczny, tragiczny bilans po wakacjach
  3. Chłopiec urodził się z nietypowym wyglądem. Lekarze powiedzieli rodzicom, że mogą go zostawić
  4. Pożar na autostradzie A4. Trwa wielka akcja gaśnicza, na miejsce jadą służby ratunkowe, wszystko dzieje się właśnie teraz
  5. Kinga Duda poniżona przez żołnierza. Potraktował ją w okropny sposób, padły niesłychane zarzuty
  6. Polsat ostrzegł wszystkich Polaków. Po ich zjedzeniu mogą wystąpić objawy, wtedy pilnie musisz udać się do lekarza

Źródło: se.pl

 

Poprzedni artykuł19 września wszystko się zmieni, ważna wiadomość dla tysięcy Polaków. Już jutro, klamka zapadła
Następny artykułDo sieci wyciekło nagranie ze Szczeną z „Chłopaków do wzięcia”. Co on wyrabia? Żadne słowa nie opiszą scen z wideo
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.