Dziennikarka TVN Anna Kowalska poinformowała za pośrednictwem swoich social mediów o tym, że zakończyła współpracę ze wspomnianą stacją. Jak się okazało, podjęto decyzję o likwidacji jej stanowiska i całego oddziału w Paryżu. 

Anna Kowalska pracowała jako korespondentka stacji TVN w Paryżu przez blisko 5 lat. Dziennikarka w krótkim komunikacie podkreślała, że był to dla niej niezwykle owocny czas. 

Dziennikarka TVN kończy współpracę ze stacją 

Anna Kowalska przez 5 i pół roku pracowała w Paryżu dla stacji TVN jako korespondentka. Dziennikarka w poniedziałek poinformowała jednak, że jej współpraca ze stacją dobiegła końca. Na jej oficjalnym profilu pojawił się krótki wpis, w którym wyjaśniła okoliczności tej decyzji: 

Kończy się pewien rozdział. TVN zamyka placówkę w Paryżu. Serdecznie dziękuje za te ostatnie pięć i pół roku. To był czas niezapomnianych wspomnień – napisała dziennikarka.

W dalszej części wpisu dodała, że nie zamierza wracać do kraju i kolejne lata również spędzi we Francji: 

Biura w Paryżu nie będzie, ale ja nad Sekwaną zostaję i z niecierpliwością czekam na kolejne wyzwania – podsumowała Anna Kowalska. 

Anna Kowalska o odczuciach na temat decyzji telewizji

Po opublikowaniu informacji o tym, że dziennikarka kończy współpracę z telewizją TVN, portal Wirtualne Media postanowił zapytać ją, jak czuje się w związku z decyzją, jaka zapadła. Dziennikarka odpowiedziała:

Praca korespondentki była niezapomnianym przeżyciem, dała mi wspomnienia, które zostaną ze mną na zawsze. Nie mogę doczekać się kolejnych wyzwań. Zostaję w Paryżu, bo tu czuję się najlepiej. Jestem tu od 2013 roku i od początku z Francją wiązałam swoją przyszłość – powiedziała Anna Kowalska, jak podają Wirtualne Media. 

W ostatnim czasie pisaliśmy również o odejściu innego dziennikarza stacji TVN, w tym wypadku jednak decyzja należała do samego zainteresowanego. Więcej informacji możecie przeczytać >tutaj<

My oczywiście życzymy samych sukcesów Annie Kowalskiej i mamy nadzieję, że dziennikarka odnajdzie swoje miejsce i wciąż będzie realizowała swoje zawodowe cele. 

Zobacz zdjęcie: 

  

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: twitter.com, Wirtualne Media 

Poprzedni artykułDoda łapie stopa w Meksyku. W sieci pojawiły się zdjęcia
Następny artykułZespół Daft Punk oficjalnie kończy karierę. Po 30 latach żegnają się z fanami
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.