Dziennikarka była przekonana, że po tuż po tym, jak powie swoją kwestię, kamera zostanie wyłączona. Niestety jeszcze przez kilkanaście sekund kobieta nieświadomie pozostała na wizji. Słów, jakie wypowiedziała w międzyczasie, nie dało się odwrócić, potężna wpadka pozostanie z nią już do końca.

Wpadki w programach prowadzonych na żywo są bardzo częste i nie ma w tym nic dziwnego. Kłopot pojawia się jednak wówczas, gdy to, co wymknie się osobie na wizji to na przykład wiązanka dość niecenzuralnych słów. Z taką wpadką na koncie trudno wyobrazić sobie dalsze życie zawodowe. Dziennikarka nie zapomni tego, co ją spotkało już nigdy.

Dziennikarka przeklęła na wizji – fatalna wpadka w TVP

W jednym z programów publicystycznych doszło do prawdziwej wpadki. Zazwyczaj takie sytuacje są dość zabawne, jednak w tym przypadku prowadząca pozwoliła sobie na prawdziwe emocjonalne wyznanie. Gdy zapowiedziała wypowiedź eksperta, była przekonana, że właśnie wyświetla się materiał, a ona zniknęła z pola widzenia widzów. Widać było, że nie może doczekać się końca swojej pracy.

Niestety to musiał nie być jej dzień, była bardzo zła i rozgoryczona, pewna, że nie jest już na wizji, powiedziała:

– Ja pie*****, jeszcze sonda, k**** mać. 

  1. Krzysztof Penderecki nadal nie został pochowany. 5 miesięcy po śmierci ujawniono przykre kulisy
  2. Zaskakująca decyzja nowego Ministra Zdrowia. Niektórym osobom może się bardzo nie spodobać

Żenującą wpadkę skomentowali internauci

Rozgoryczenie i złość dziennikarki nie było w końcu niczym nadzwyczajnym, kłopot w tym, że nie zorientowała się, że kamera nadal jest włączona. Trudno wyobrazić sobie, by po takim wydarzeniu było jej łatwo w zawodowej branży, nagranie trafiło do sieci, a internauci wciąż je komentują. Wielu z nich rozumie dziennikarkę:

-Ej, ideały, nie wiedziała, że jest na wizji, tak? Wy nie przeklinacie, jak jesteście zmęczeni, jak macie dość albo jak po prostu macie gorszy dzień? – broni redaktorki jedna z internautek.

-Do zwolnienia na cito! – komentuje oburzony internauta.

-Oj tam, praca jak praca 🙂 ja też czasami w pracy przeklinam !!! A że kobieta miała pecha, ponieważ nie wiedziała, że leci na żywo to beka teraz – tłumaczy internauta. 

Telewizyjne wpadki to jedna z najgorszych, a czasem najśmieszniejszych rzeczy, jakie mogą wydarzyć się prowadzącym, kłopot w tym, że gdy nieświadomie przekroczy się jakąś granicę, skutki związane z pracą są nie do odwrócenia.

ZOBACZ WIDEO:

 ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje wspaniała dziennikarka i posłanka
  2. Uwaga, grożą kary do 10 000 złotych. Rodzice przed rozpoczęciem roku szkolnego muszą być tego świadomi
  3. Magda Gessler ma swojego sobowtóra. Jest nim mężczyzna, można się pomylić
  4. Barbara Kurdej-Szatan obchodzi dziś urodziny. Nie wygląda na swój wiek, niesamowite
  5. Justynie Żyle puściły nerwy na całego. Nagle zaczęła obrażać swoich teściów
  6. Justyna Żyła nie odpuszcza, właśnie dostało się rodzicom Piotra. Na jej profilu oskarżenia przeplatane są zdjęciami z popisów kulinarnych

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułZ ostatniej chwili: Dziś ogłosili kolejny zakaz. Polki i Polacy muszą się bezwzględnie dostosować
Następny artykułMaryla Rodowicz przeżywa istny dramat. Współczujemy z całego serca
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl