Dziennikarz, którego wybitne publikacje ukazywały się Głosie Wielkopolskim, Gazecie Poznańskiej oraz Expressie Poznańskim, zmarł w wieku 64 lat, w sobotę 15 sierpnia. Marek Zaradniak, określany jako czuły i krytyczny obserwator, zyskał przychylność i przyjaźń wielu artystów, którymi wstrząsnęła niespodziewana śmierć tak wyjątkowego twórcy.

Nie żyje polski dziennikarz, niezwykle ceniony przez scenę artystyczną i kulturową, o której przez lata pisał dla najważniejszych tytułów w Wielkopolsce. Tragiczne informacje o śmierci mężczyzny podał w dniu dzisiejszym Głos Wielkopolski, z którym Marek Zaradniak był związany przez ostatnie lata swojego życia.

Nie żyje polski dziennikarz

Nie żyje Marek Zaradniak. Słynny dziennikarz zmarł w sobotę 15 sierpnia. Nie było koncertu, ani żadnego ważnego wydarzenia kulturalnego, na które nie zaproszono by szanowanego publicysty, i na którym bym się nie pojawił. Niestety, nikt nie spodziewał się, że przyjdzie go pożegnać tak szybko, i niespodziewanie.

– Ostatnio narzekał na kłopoty z ciśnieniem. Gdy w czwartek rozmawialiśmy o piątkowym koncercie Ani Dąbrowskiej i sobotniej inauguracji Akademii Gitary, na które się wybierał, poprosiłam, żeby dbał o siebie. Powiedział: nie martw się, u mnie wszystko w porządku – napisała Katarzyna Sklepik, która dziś jako pierwsza, w internetowym wydaniu Głosu Wielkopolski, poinformowała o śmierci słynnego dziennikarza.

  1. Polskie media przekazały najgorsze informacje: 86 osób nie żyje, wszyscy zginęli przez żywioł
  2. Pojechali do Watykanu, nagle wyciągnęli wielką flagę. Chcieli, by papież Franciszek zobaczył, co dzieje się w Polsce

Polska żegna Marka Zaradniaka

Polska scena artystyczna pogrążyła się w rozpaczy. Nikt nie ma wątpliwości, że Marek Zaradniak był niezastąpionym dziennikarzem, dla którego czas zawsze znajdywali ci, którym najbardziej go brakowało. 

Nie do uwierzenia! Żegnaj Marku! Dziękuję Ci, że zawsze byłeś z nami! Teraz zostawiasz puste miejsce ku rozpaczy artystów –  napisała w poruszającym komentarzu wybitna polska dyrygentka, założycielka i dyrygentka orkiestry Kameralnej Polskiego Radia Amadeus, Agnieszka Duczmal.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopiec dostał do zeszytu uwagę od katechety. Odpowiedź jego mamy jest kapitalna, wiele osób wstało bić brawa
  2. Gwiazdy bez wykształcenia, które zarabiają miliony. Jednej z nich w życiu nie podejrzewaliśmy, nawet nie ma matury
  3. Media obiegła smutna wiadomość, niestety nie żyje. Jeszcze kilka dni temu rodzina błagała o modlitwę
  4. Uwaga: Sanepid szuka klientów restauracji McDonald’s. W lokalu była osoba zarażona koronawirusem
  5. Skrzynecka żaliła się, że nie ma pieniędzy na wakacje w Grecji. Właśnie wyjechała na wczasy do Hiszpanii, artystka zasłynęła piorunującą dietą odchudzającą

źródło: gloswielkopolski.pl

 

Poprzedni artykułDo sieci wypłynęło zdjęcie Maryli Rodowicz bez makijażu i wystylizowanej fryzury. Teraz wiadomo jak wygląda naprawdę
Następny artykułDyrektor szkoły ujawnił prawdę o powrocie uczniów do szkół. Wielkie rozczarowanie
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.