Dziś w „PnŚ” pojawił się Mateusz Pawłowski. Nie wszyscy mogli poznać tego młodego mężczyznę z imienia i nazwiska, czy nawet z twarzy, ale nie ma wątpliwości, że każdy go znał. To bowiem aktor, który przez wiele lat wcielał się w postać Kacperka w serialu „Rodzinka.pl”.

Był on gościem Mateusza Szymkowiaka, który postanowił wypytać go o trudy łączenia dorastania z aktorstwem. Co więcej, Pawłowski niedawno obchodził swoje 18. urodziny, o których było dosyć głośno. Co się na nich działo?

„PnŚ”: Kacperek z „Rodzinki.pl” jest już pełnoletni

Kiedy go poznaliśmy, miał 7 lat. Widzowie obserwowali, jak dorasta. Rola towarzyszyła mu przez 10 lat. Z perspektywy czasu wspomina to jako jedno z najlepszych doświadczeń w życiu. Wiele momentów jest dla niego ważnych do dzisiaj.

Na casting trafił przypadkowo, a jego rola przyniosła mu ogromną popularność i sympatię widzów. Aktor jest jednak skromny i zdaje się nie zdawać sobie sprawy, jak wielką sławą się cieszył, nie uważał się też nigdy za lepszego od innych.

Rodzice pilnowali, by praca w serialu nie wpływała na jego edukację. W szkole nikt nie robił mu problemów z powodu tego niezwykłego zajęcia. Musiał jednak wypracować „radar”, by unikać ludzi, którzy chcieli się z nim zaprzyjaźnić tylko ze względu na jego popularność.

Urodziny „Kacperka” były tak huczne, jak mogą być huczne osiemnaste urodziny. Nastolatek postanowił świętować wkroczenie w dorosłość w niezwykły sposób, który zaskoczył nawet samego dziennikarza.

Pawłowski zaprosił aż 70 osób, w tym znajomych z Anglii i Holandii, pojawili się zatem wszyscy, którzy byli mu bliscy. Bawili się do świtu, a właściwie nawet dłużej, bo aż do piątej rano. Mateusz nigdy nie organizował imprez – obiecał sobie, że to będzie jedyna, jaką wyprawi w życiu, za to całkowicie wyjątkowa.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: pytanienasniadanie.tvp.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ile waży żona Michała Żebrowskiego? Pokazała zdjęcie bez retuszu, Aleksandra jest tuż przed porodem
  2. Adrianna Biedrzyńska odświeżyła fryzurę. Zupełnie nowy wizerunek odmłodził gwiazdę „Barw szczęścia”
  3. „Rolnicy. Podlasie”: Duża zmiana w gospodarstwie Andrzeja. Rolnikowi będzie się teraz lepiej pracowało

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl