Dziewczyna, która przez lata byłą dręczona w szkole, wyzywana przez inne dzieci od brzydul i wytykana palcami, postanowiła udowodnić im, jak bardzo się mylili. Teraz kiedy jest już dorosła, akceptuje siebie w 100 procentach i trzeba przyznać, że utarła im wszystkim nosa. Jest piękną kobietą. Niewiarygodne, za co była wyśmiewana w dzieciństwie. 

Kiedy szła po szkolnym korytarzu lub ulicą, nie tylko dzieci,  ale i dorośli wymieniali między sobą porozumiewawcze spojrzenia, szepty, a i nie raz rzucali głośne, obraźliwe komentarze. Dziewczyna, która przez lata doznawała wielu upokorzeń, postanowiła skończyć to raz na zawsze. Dziś usłyszał o niej już niemal cały świat.

Dziewczyna dręczona w szkole

Dziewczyna, która przez lata była dręczona, to niezwykle wyjątkowa kobieta Pooja Ganatra, o której dziś zdążył usłyszeć niemal cały świat. Aż trudno uwierzyć, co było powodem śmiechu nie tylko jej rówieśników, ale i dorosłych. 

Pooja Ganatra urodziła się w Indiach, tak samo, jak jej rodzice. Dziewczyna jednak od zawsze odstawała od innych, a wszystko przez jej nietypowy, jak na tamtejsze rejony, wygląd. Otóż Pooja przyszła na świat z porcelaną karnacją, rudymi włosami i niebiesko-zielonymi oczami

  1. Wkrótce rozdzwonią się telefony Polaków. Mogą mieć nie tylko twój numer, ale też wszystkie inne dane
  2. Zmarł bohater filmów Krzysztofa Kononowicza. Zmagał się z nałogiem

Biała dziewczyna w Indiach

Biała dziewczyna urodzona w bombajskiej rodzinie dla wielu była prawdziwym szokiem. Jak się okazuje, nawet jej kochający rodzice nie zawsze rozumieli co dzieje się z wyglądem córki. Kiedy miała dwa latka, a na jej twarzy zaczęły pojawiać się małe plamki, zmartwieni udali się z córką do lekarza. Szybko okazało się, że niebezpieczne plamki to nic innego, jak zwykłe piegi

Na szczęście dziś dorosła już dziewczyna pozbyła się swoich kompleksów i całkowicie zaakceptowała swój wygląd i nie traci czasu na przejmowanie się tym, co sądzą o niej inni. 

Pooja Ganatra jest piękną kobietą i choć krewni oraz przyjaciele rodziny doradzali, by rodzice wykonali testy DNA, ci nie potrzebują żadnych dowodów na łączące ich więzy krwi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziewczyna
Fot. Pooja Ganatra, Facebook

Pooja Ganatra urodziła się jako wyjątkowa dziewczynka. Niestety inne dzieci wyśmiewały się z jej nietypowego wyglądu.

dziewczyna
Fot. Pooja Ganatra, Facebook

Na szczęście młoda dziewczyna zawsze mogła liczyć na wsparcie swoich rodziców i zaakceptowała siebie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niebywałe, co robi ksiądz z katechetką. Nagranie obiegło całą Polskę
  2. Nowe informacje o powrocie do szkół. Wygadał się rzecznik GIS
  3. Agnieszka Chylińska nie mogła dłużej milczeć. Gwiazda nagrała oficjalne oświadczenie
  4. Nowe informacje o Joannie z ”Królowych życia”. Wiadomo, co z jej udziałem w programie
  5. GIS w trybie pilnym wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Zwróć go natychmiast, może wywołać listeriozę

źródło: planetapolska.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

 

 

Poprzedni artykułWszyscy mieli nadzieję do samego końca. Niestety, nie żyje, ogromna strata dla kraju
Następny artykułRzecznik Ministerstwa Zdrowia właśnie przekazał oficjalny komunikat. Przepisy będą zaostrzone „w trybie pilnym”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.